Селена Гомес планує закінчити музичну карʼєру, випустивши ще один альбом

Зосередиться на іншому напрямі

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @selenagomez

ОПУБЛІКОВАНО: 4 січня 2024

Днями відома на весь світ співачка, виконавиця хітів Lose You to Love Me, Love You Like a Love Song та десятків інших Селена Гомес заявила, що планує завершити свою музичну карʼєру. Анонс, що може засмутити її фанатів, вона зробила під час подкасту Smartless, про це повідомляє CNN.

Селена Гомес

Я відчуваю, що маю у собі ще один альбом. Що старше я стаю, то більше мені здається, що я б хотіла знайти щось, на чому можна зупинитися,

— поділилася Селена.

Зірка розповіла, що з раннього дитинства вона хотіла стати акторкою. Музична карʼєра Гомес розпочалася лише тому, що Disney запропонував їй створити альбом, коли вона знімалася у ситкомі «Чарівники з Вейверлі Плейс» наприкінці 2000-х.

Селена Гомес

Я думала, що це буде весело і що це буде хобі, яке приноситиме мені задоволення. Я ніколи не збиралася бути співачкою, але очевидно, що це хобі перетворилося на щось інше.

Зазначимо, що у 2022 році Селена була номінована на «Ґреммі» за свій іспаномовний EP «Revelación».

Поряд із музичною карʼєрою Гомес усе ж вдавалося активно розвивати акторську: «Чарівники з Вейверлі Плейс» зробили її іконою підлітків, а згодом вона також знімалася у романтичній комедії «Ще одна історія про Попелюшку» та мелодрамі «Дощовий день у Нью-Йорку». Наразі Селена бере участь у проєкті від Hulu «Вбивства в одній будівлі».

Селена Гомес

Окрім цього, у 2015 році вона виступила виконавчою продюсеркою серіалу «13 причин чому». Про складнощі у перемиканні між музикою та акторством, а також проблеми з ментальним здоров’ям зірка розповіла у своєму документальному фільмі «Селена Гомес: мій розум і я».

Нагадаємо, що під час пандемії COVID-19 Селена заснувала косметичну компанію Rare Beauty.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ