Роберт Паттінсон і Сьюкі Вотергаус провели таємну церемонію весілля

Пара приховувала весілля від прихильників

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Getty Images

ОПУБЛІКОВАНО: 10 червня 2024

Відомі на весь світ актори Роберт Паттінсон і Сьюкі Вотергаус, чия історія кохання почалася у 2018 році, тримають свої стосунки якнайдалі від публіки. Тож не дивно, що про їхню весільну церемонію стало відомо лише через кілька місяців. Про це інсайдер розповів виданню In Touch. За його словами, закохані офіційно одружилися на початку 2024 року.

«Повільна, але постійна трансформація особистості Роба відтоді, як вони зі Сьюкі почали зустрічатися, завершена. Результатом цієї трансформації стало те, що вони нарешті серйозно підійшли до створення сім’ї та проведення решти життя разом. З офіційним PR-оголошенням чи без нього, але Роб і Сьюкі вже подружня пара»,

— сказав інсайдер.

Роберт Паттінсон і Сьюкі Вотергаус таємно одружилися

Джерело також розповіло, що весільна церемонія Паттінсона та Вотергаус була «неймовірно маленькою та приватною».

«Для них, як для сім’ї, весільні речі — вже у дзеркалі заднього виду. Тепер вони збираються бути люблячими батьками, і Роб знайшов свою мету в житті. Він у чудовому місці, хоча девʼять-десять років тому він був кораблем без керма».

Інсайдер зазначив, що Роберт Паттінсон докорінно змінився, він став серйознішим як щодо особистого життя, так і щодо карʼєри. Нині він більш зацікавлений у великих, амбітних проєктах.

«Це звучить як щасливий кінець, але насправді це тільки початок для цих двох. У них ще є близько року, щоб просто розслабитися і бути батьками, перш ніж Роб повернеться до знімань свого наступного фільму про Бетмена».

У березні 2024 року у Роберта Паттінсона і Сьюкі Вотергаус народилася перша донька. Тож, за словами інсайдера, нині вони зосереджені на закладанні фундаменту для щасливого життя разом.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ