Памела Андерсон поділилася радісним фото на честь дня народження

Акторці виповнилося 57 років

АВТОР: Катя Теллер

ФОТО: Getty Images, Instagram @pamelaanderson

ОПУБЛІКОВАНО: 2 липня 2024

Відома американська акторка Памела Андерсон 1 липня відсвяткувала свій день народження. 57-річна зірка, що нерідко з'являється на червоних доріжках і публікує фото без макіяжу, не приховуючи вікові зміни та натуральну красу, поділилася чорно-білим знімком, який був зроблений у саду її родинного маєтку в Канаді. 

«Щасливіша, ніж будь-коли. Дякую всім за любов і привітання»,

— підписала світлину акторка.

На фото Памела Андерсон вдягнена в класичну білу футболку, чорні джинси та рукавички садівника. Також зірка показала підписникам, як пече хліб, квіти, за якими старанно доглядає, та записану в щоденнику фразу, що стала її девізом: «Я зроблю життя красивим, хай там що».

У 2019 році акторка переїхала з Малібу на острів Ванкувер, розташований на західному узбережжі канадської провінції Британська Колумбія. Зірка вирішила «повернутися до свого коріння», відреставрувавши бабусин маєток.

Процес ремонту та зміни інтер'єру, в тому числі переобладнання саду, Памела Андерсон показала у власному шоу Garden of Eden («Райський сад»).

Нагадуємо, що цього року акторка вперше відвідала бал Інституту костюма Met Gala, обравши для важливого виходу тендітну шифонову сукню від бренду Oscar de la Renta. 

Минулого року зірка привернула увагу фотографів та трендсеттерів, з'явившись на Тижні моди в Парижі без макіяжу. Памела Андерсон зазначила, що таке рішення допомогло їй відчути себе більш вільною та щасливою, а також «трохи бунтаркою». 57-річна акторка залишилась вірною своєму вибору, демонструючи свою природню красу на модному показі The Row, оскарівській вечірці Vanity Fair та у власному Instagram.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ