Образ дня: Зендея на Тижні високої моди в Парижі у приголомшливій чорній сукні

Акторка також продемонструвала абсолютно нову зачіску

АВТОР: Катерина Попова

ФОТО: GETTY IMAGES, Instagram: @zendaya

ОПУБЛІКОВАНО: 23 січня 2024

Тиждень високої моди в Парижі офіційно розпочався, а показ Schiaparelli, як завжди, став сенсацією. Селебріті вже встигли вразити нас своїми неймовірними образами, особливо Дженніфер Лопес у білій обʼємній накидці з виразною фактурою, повністю розшитій вручну понад 7 тисячами пелюсток з тканини. 

Зендея також порадувала прихильників високої моди, продемонструвавши у своєму вбранні останні новинки. Лауреатка премії «Еммі» привернула увагу публіки своєю появою на показі сезону весна-літо — 2024, де вона піднялася по сходах у розкішній чорній сукні, що нагадувала гламур старого Голлівуду. 

Сукня включала обтислу чорну водолазку з джерсі з рукавами, всіяними «крученими» тканинними шпильками від плечей до зап'ясть, наче заправлену в чорнильно-чорну спідницю в підлогу з драпіруванням на талії, яке перетворювалось в довгий, наче театральний, шлейф, що спадав ззаду. Розріз по центру спідниці ззаду продемонстрував нам ще одну модну деталь — зірка «Ейфорії» була вдягнена в чорні сітчасті гольфи до колін. Образ доповнила пара чорних туфель-човників на шпильках.

Зендея на Тижні моди в Парижі в приголомшливій чорній сукні

Монохромне вбрання доповнювала нова зачіска зірки «Дюни» — темно-каштанові пасма, які обрамляли обличчя і підкреслювали футуристичність ансамблю, і короткий кутастий чубчик. 

Зендея на Тижні моди в Парижі в приголомшливій чорній сукні


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ