Нікола Пельтц у ніжній сукні Valentino позувала з Селеною Гомес

Близькі подруги в елегантних вбраннях

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @nicolaannepeltzbeckham, @brooklynpeltzbeckham

ОПУБЛІКОВАНО: 20 грудня 2023

Напередодні у Лос-Анджелесі відбувся третій щорічний гала-концерт Музею кіноакадемії, на червоному хіднику якого зірки світу кіно й музики, а також модної індустрії демонстрували актуальні вечірні образи. Серед найефектніших гостей на заході були Єва Лонгорія, Дуа Ліпа, Гейлі Бібер, Кендалл Дженнер, Наталі Портман, Зої Кравіц, юна зірка «Голодних ігор» Рейчел Зеглер і, звісно, подружжя Бруклін і Нікола Пельтц-Бекхем. Нікола Пельтц, яка у листопаді прикрасила обкладинку Harper’s Bazaar Taiwan, для гала-вечора обрала ніжно-рожеву надзвичайно романтичну сукню довжини максі від Модного дому Valentino, декоровану квіткою. Доповнила її зірка туфлями на платформі, а також діамантовими сережками та каблучкою. Макіяж Ніколи виділявся активно нанесеними румʼянами, а також виразними стрілками. Її волосся було зібраним.

Бруклін же одягнув класичне поєднання: чорний костюм, білу сорочку та лаковані туфлі.

Нікола Пельтц і Бруклін Бекхем

На заході також була присутня близька подруга подружжя Пельтц-Бекхем — відома на весь світ співачка Селена Гомес. Як і Нікола, вона обрала вбрання від Valentino: чорну сукню максі, оздоблену срібними трояндами, з високими рукавицями. Цікавою у її образі була стилізація прикрас — Селена одягла браслет поверх рукавиць. Аутфіт зірки також доповнювали сережки.

Нікола Пельтц і Селена Гомес

Нікола Пельтц, Бруклін Бекхем і Селена Гомес

Зазначимо, що Селена Гомес улітку неодноразово відпочивала разом з подружжям Пельтц-Бекхем. Вітаючи співачку з днем народження, Нікола назвала її спорідненою душею та подякувала Селені за те, що вона є у її житті.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ