Невиліковно хвора Селін Діон зніме фільм про своє життя з діагнозом

Важливий реліз

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @celinedion

ОПУБЛІКОВАНО: 1 лютого 2024

Наприкінці 2022 року у видатної канадської співачки Селін Діон діагностували невиліковну хворобу — синдром ригідної людини, також відомий як «синдром скутості». Він впливає на всі аспекти життя, адже вражає нервову систему, зокрема головний та спинний мозок. Уже понад рік Селін бореться з прогресуючим неврологічним захворюванням і весь цей час мріє одного разу повернутися на сцену.

Днями у своєму Instagram співачка анонсувала вихід документального фільму про своє життя із синдромом мʼязової скутості. Кінострічка, режисеркою якої виступила номінантка на премію «Оскар» Ірен Тейлор, буде доступною для перегляду на Prime Video.

Селін Діон випустить фільм про свою рідкісну невиліковну хворобу

«Ці останні кілька років були для мене таким великим викликом: шлях від виявлення свого стану до того, як навчитися жити з ним і керувати ним, але не дозволяти йому визначати мене. Поки мій шлях до відновлення кар’єри виконавиці триває, я зрозуміла, як сильно мені не вистачало можливості бачити своїх шанувальників»,

— написала Селін Діон.

За її словами, протягом цієї паузи у карʼєрі вона зрозуміла, що хоче задокументувати свій стан і цю частину свого життя. Селін прагне підвищити обізнаність суспільства про синдром ригідної людини — маловідомого рідкісного захворювання — та підтримати інших людей, які страждають на нього.

«Це хвороба, про яку ми мало знаємо. Знаєте, буває таке, коли прокидаєшся посеред ночі через судоми у нозі чи руці? З Селін відбувається щось схоже, тільки в неї такі судоми в усіх м’язах. Ми мало що можемо зробити, щоб полегшити її біль»,

— ділилася раніше Клодетт, сестра Селін Діон.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ