Моніка Беллуччі та Тім Бертон разом відвідали кінопремію в Римі

Закохані позували фотографам в елегантних total black образах

АВТОР: Катя Теллер

ФОТО: Getty Images

ОПУБЛІКОВАНО: 4 липня 2024

Восени 2023 року відома італійська акторка Моніка Беллуччі, зірка фільму «Малена», і режисер Тім Бертон вперше відвідали публічну подію у Римі як пара, підтвердивши свої романтичні стосунки.

Закохані зблизилися під час роботи над фантастичним фільмом «Бітлджюс Бітлджюс», який відкриє 81-й Венеційський кінофестиваль. У стрічці акторка зіграла містичну героїню на ім'я Делорес, колишню дружину потойбічного персонажа Бітлджюса, яка має незавершені справи у світі людей.

У середу 59-річна Моніка Беллуччі та 65-річний Тім Бертон разом завітали на церемонію нагородження премії Globo d'Oro, що проходила в культурному центрі Villa Massimo в Римі. 

Моніку Беллуччі, яка за свою багаторічну кар'єру встигла зіграти в багатьох популярних фільмах, зокрема «Матриця: Перезавантаження» та «007 Спектр», відзначили престижною італійською нагородою Premio Alla Carriera за здобутки в кіноіндустрії.

Акторка позувала фотографам в елегантному total black образі: напівпрозорому тренчі з рукавами-буфами, лаконічній сукні та відкритих босоніжках на високих підборах. Драматичний лук зірка доповнила лакованою сумочкою, сонцезахисними окулярами, золотим кольє та каблучкою.

Нагадуємо, що з 1999 по 2013 рік Моніка Беллуччі була одружена з французьким актором Венсаном Касселем, від якого народила двох доньок — Деву та Леоні.

Сам Кассель зараз зустрічається з 27-річною бразильсько-австралійською моделлю Нарою Баптістою.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ