Мадонна показала фото усіх своїх шістьох дітей

З нагоди свят

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @madonna

ОПУБЛІКОВАНО: 2 січня 2024

Знаменитості та фешіоніста продовжують показувати, як відзначали Новий рік, зокрема Дженніфер Лопес продемонструвала свій аутфіт з шубою та капелюхом, Періс Гілтон підбила підсумки 2023 року, а Вікторія Бекхем опублікувала сімейні святкові знімки. Напередодні до них приєдналася й епатажна співачка Мадонна. Вона поділилася в Instagram фото з усіма своїми шістьма дітьми.

Новий рік Мадонна зустрічала у шкіряному корсеті та джинсах, які доповнила мереживним комірцем і рукавицями. На святкових світлинах співачка позує разом зі своїми шістьма дітьми: 27-річною Лурдес Леон, яка також розвиває свою музичну карʼєру, 23-річним художником-експресіоністом Рокко Річі, 18-річним сином Девідом Бандою Мвале Чікконе-Річі, 17-річною донькою Чифундо Мерсі Джеймс Чікконе та 11-річними близнючками Естер і Стеллою Чікконе.

Донька Мадонни Лурдес Леон

Мадонна і Лурдес Леон

Син Мадонни Рокко Річі

Мадонна і Рокко Річі

Названі діти Мадонни

Мадонна і Чифундо Мерсі Джеймс Чікконе

Названі діти Мадонни

Мадонна, Девід Банда Мвале Чікконе-Річі, Естер і Стелла Чікконе

На інших фото Мадонна позує з дизайнеркою Стеллою Маккартні, а також лежачи демонструє свій аутфіт.

Окрім цього, співачка поділилася знімками з подорожі на карибський острів Сен-Бартелемі. Перед камерою вона позує у капелюсі Canvas Wide Brim від Gucci, хоча раніше зірка обирала головні убори від українського бренду Ruslan Baginskiy.

Дозвольте мені відвезти вас туди, куди, я знаю, ви хочете потрапити — у гарне життя. Щасливого 2024 року!

— підписала серію фото Мадонна.

Мадонна

Мадонна і Рокко Річі

Лурдес Леон

Нагадаємо, що 2023 рік для співачки ознаменувався початком її світового туру The Celebration Tour, присвяченого 40-річчю її карʼєри на музичній сцені. На концерті у Лондоні під час виконання композиції Don't Cry for Me Argentina Мадонна розгорнула синьо-жовтий прапор, укотре висловивши свою підтримку України.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ