Леді Гагу помітили з діамантовою каблучкою на підмізинному пальці

Обговорює вся Мережа

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @ladygaga

ОПУБЛІКОВАНО: 10 квітня 2024

Днями всесвітньо відому співачку та зірку фільмів «Дім Гуччі» та «Зірка народилася» Леді Гагу помітили на вулицях Лос-Анджелеса. Для виходу в місто вона обрала total black look з чорним довгим пальтом, туфлями-човниками, сонцезахисними окулярами та обʼємною плетеною сумкою від Bottega Veneta. Однак найбільшу увагу в образі Леді Гаги привернула велика діамантова каблучка, що її папараці помітили на підмізинному пальці артистки. Про це повідомляє та публікує фото видання Daily Mail.

Леді Гага не з тих зірок, хто активно демонструє своє особисте життя прихильникам, проте відомо, що з 2019 року співачка зустрічається з Майклом Поланскі, генеральним директором Parker Group. Закоханих уперше помітили разом під час святкування Нового року в Лас-Вегасі.

На початку 2020-го чутки про роман Леді Гаги та Майкла Поланскі підтвердилися — папараці помітили, як пара цілувалася у Маямі. Згодом сама артистка офіційно повідомила про стосунки з Поланскі, поділившись декількома світлинами з коханим в Instagram. Серед них — фото на яхті, декілька селфі та кадр із теплими обіймами.

Леді Гага з каблучкою на підмізинному пальці спровокувала чутки про заручини

У 2022 році вони разом відвідали церемонію нагородження BAFTA.

Зазначимо, що у березні 2023 року Мережею поширилися чутки про розставання співачки та її обранця. Однак уже згодом стало зрозуміло, що вони були хибними.

Теперішні чутки щодо заручин Леді Гага та Майкл Поланскі поки не коментували.

Леді Гага з каблучкою на підмізинному пальці спровокувала чутки про заручини


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ