Клаудія Шиффер поділилася архівним фото з Геленою Крістенсен

Спогади з 1990-х років

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @claudiaschiffer

ОПУБЛІКОВАНО: 26 квітня 2024

Німецька супермодель Клаудія Шиффер нерідко дивує прихильників архівними фотографіями, згадуючи роки піку своєї популярності — епоху 1990-х. Так, днями зірка знову поринула у ностальгію — вона опублікувала світлину, на якій позує разом із колегою, данською супермоделлю Геленою Крістенсен.

На архівному знімку Клаудія постала у чорному бікіні, розшитому кристалами, та круглою сумкою з верхньою ручкою від Модного дому Chanel. У руках вона також тримала сонцезахисні окуляри, а взута була в чорні босоніжки на високих підборах.

Гелена зʼявилася у кадрі в нетривіальному триколірному купальнику, ліф якого виконаний у блакитному та ліловому відтінках, а низ — у насиченому зеленому. Окрім цього, він був розшитий кристалами та декорований квіткою. Голову моделі прикрашали сонцезахисні окуляри, ще одну пару вона тримала в руках. Образ доповнювали жовта фактурна сумка з верхньою ручкою та туфлі, ідентичні до пари, що її одягла Клаудія, проте в рожевому кольорі.

Клаудія Шиффер поділилася архівним фото з Геленою Крістенсен

«Наближається сезон бікіні»,

— підписала фотографію Шиффер.

Зазначимо, що до публікації супермодель 1990-х додала також світлину Кайлі Дженнер. На знімку, який зʼявився в Instagram самої Кайлі на початку квітня, знаменитість позувала на скелях у вінтажному купальнику Chanel — саме такому, як демонструвала Клаудія у зніманні.

Клаудія Шиффер поділилася архівним фото з Геленою Крістенсен


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ