Кейт Міддлтон повідомила, що хвора на рак

І вже розпочала лікування

АВТОР: Катя Теллер

ФОТО: Instagram, Getty Images

ОПУБЛІКОВАНО: 22 березня 2024

Два місяці тому Кенсінгтонський палац повідомив, що Кейт Міддлтон госпіталізували для проведення планової операції на черевній порожнині. Представники королівської родини підкреслили, що процедура відбулася 16 січня і пройшла успішно, однак до своїх обов'язків майбутня королева зможе повернутися не раніше кінця березня.

Зазначалося, що принцеса Уельська перебуває у Віндзорі та відновлюється після операції, однак Кейт Міддлтон декілька місяців уникала будь-якої публічності, чим викликала суспільне занепокоєння. 

Instagram: @PRINCEANDPRINCESSOFWALES

Ситуацію загострила фотографія, що була опублікована в офіційному Instagram королівської пари в День матері, та згодом видалена. На ній Кейт Міддлтон обіймає своїх дітей — принців Джорджа і Луї та принцесу Шарлотту. На знімку помітили сліди фотошопу, що змусило інтернет-користувачів ще більше хвилюватися про стан принцеси Уельської.

22 березня Кейт Міддлтон поклала край чуткам, записавши офіційне відеозвернення. У ньому принцеса повідомила, що в неї діагностували рак. 

Instagram: @PRINCEANDPRINCESSOFWALES

«Я хочу використати цю можливість, щоб особисто подякувати вам за неймовірні слова підтримки та розуміння в той час, коли я відновлювалася після операції. Це були надзвичайно важкі декілька місяців для нашої родини. Однак поруч зі мною була чудова команда спеціалістів, що дбала про мене. У січні мені провели планову операцію на черевній порожнині у Лондоні. На той час лікарі вважали, що ризику раку немає, однак після операції в мене виявили онкозахворювання. Спеціалісти порадили мені пройти курс хіміотерапії, і зараз я на ранній стадії лікування. Звісно, це був шок для нас, і ми з Вільямом робили все, щоб впоратися з ситуацією у колі близьких, заради наших дітей»,

— підкреслила принцеса Уельська.

Instagram: @PRINCEANDPRINCESSOFWALES

Кейт Міддлтон запевнила, що почувається сильною ментально та фізично, і поруч з нею знаходиться її головна підтримка — принц Вільям, однак їй знадобиться певний час на відновлення, тож зараз вона сфокусується виключно на своєму здоров'ї.

Нагадуємо, що король Чарльз III також бореться з раком і на час лікування зменшив кількість публічних заходів, однак продовжує проводити аудієнції у Букінгемському палаці. Про діагноз монарха повідомили на початку лютого. 

 

 


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ