Кайлі Дженнер і Тімоті Шаламе дебютували на церемонії премії «Золотий глобус — 2024»

Перша спільна поява на премії

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @tchalamet

ОПУБЛІКОВАНО: 8 січня 2024

Учора у Лос-Анджелесі відбулася церемонія нагородження переможців премії «Золотий глобус — 2024», і, повірте, вона запамʼятається нам надовго не відзначеними кінофільмами, розкішними та вишуканими вбраннями знаменитостей абощо, а першою спільною появою на урочистому заході однієї з найбільш обговорюваних пар минулого року — Кайлі Дженнер і Тімоті Шаламе.

Попри те що закохані не вийшли разом на червоний хідник, камери зафіксували їх на вході до зали готелю Beverly Hilton, де вони трималися за руки, а згодом цілувалися. Шоковані прихильники знімали та публікували кадри з прямої трансляції «Золотого глобуса — 2024» у X (Twitter). Потім фото Кайлі та Тімоті також зʼявилися на офіційних сторінках премії у соціальних мережах.

Кайлі Дженнер і Тімоті Шаламе

Instagram: @goldenglobes

Номінований на «Золотий глобус» як найкращий актор комедії або мюзиклу за кінострічку «Вонка», Тімоті Шаламе змагався за нагороду з Ніколасом Кейджем, Меттом Деймоном, Полом Джаматті, Хоакіном Феніксом і Джеффрі Райтом. На захід Тімоті прийшов у вишуканому чорному костюмі Celine, жакет якого був розшитий лелітками та контрастував з матовими сорочкою і брюками та лакованими туфлями. Шию чоловіка прикрашало намисто, а руку — годинник. Його обраниця одягла прозору мереживну обтислу сукню Hanae Mori, оздоблену блискучими намистинами. Волосся Кайлі було «недбало» зібрано на потилиці, а тоненькі пасма-завитки обрамляли її обличчя.

Зазначимо, що вперше Тімоті Шаламе і Кайлі Дженнер зʼявилися разом на публіці у вересні на концерті Бейонсе.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ