Гайді Клум зворушила публіку фотографією з чоловіком

Рідкісний кадр із коханим

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @heidiklum

ОПУБЛІКОВАНО: 24 квітня 2024

Німецька супермодель Гайді Клум поділилася з прихильниками світлиною зі своїм чоловіком, 34-річним музикантом Томом Каулітцем. На фотографії Гайді з заплющеними очима позувала в обіймах Тома. Модель була вбрана в денімову сорочку та доповнила образ кількома каблучками. Цікаво, що цього разу вона відмовилася від макіяжу. Музикант же, який усміхнено дивився у кадр, одягнув сорочку з принтом у вигляді квітів і якорів.

«Ти і я назавжди»,

— підписала фотографію Гайді Клум.

Гайді Клум і Том Каулітц історія кохання

Зазначимо, що світлини з чоловіком — рідкість у соціальних мережах німецької супермоделі. Попередні були опубліковані з нагоди їхньої спільної появи на церемонії «Оскар-2024» та afterparty заходу від Vanity Fair.

Нагадаємо, що Гайді Клум вийшла заміж за молодшого від неї на 16 років гітариста гурту Tokio Hotel Тома Каулітца у 2019 році. Закохані урочисто обмінялися клятвами на борту яхти Christina O, що раніше належала грецькому мільярдеру Арістотелю Онассісу.

Зустрічатися Гайді й Том почали в травні 2018 року, а вже напередодні Різдва заручилися. В лютому 2019 року вони таємно одружилися у будівлі суду в Беверлі-Гіллс, а потім влаштували пишне весілля біля берегів Італії.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ