Енн Гетевей розповіла про втрату дитини

Відверте інтервʼю знаменитої акторки

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @annehathaway

ОПУБЛІКОВАНО: 27 березня 2024

Голлівудська акторка Енн Гетевей, відома за фільмом «Диявол носить Prada», вперше стала мамою у березні 2016 року. Вже за 3 роки зірка оголосила у своєму Instagram, що вагітна вдруге. Однак прихильники були здивовані дописом під чорно-білим фото. У тексті Енн не лише зазначила, що позує не для кінострічки, а й вказала, що жодна з її вагітностей не була легкою.

«Жарти вбік! Усі, хто проходить через пекло безпліддя та зачаття, будь ласка, знайте, що жодна з моїх вагітностей не була простою».

Енн Гетевей розповіла про втрату дитини

Напередодні в інтервʼю виданню Vanity Fair Енн Гетевей зізналася, що було б нещиро з її боку опублікувати щасливий пост, враховуючи біль, який вона відчувала, намагаючись завагітніти. У 2015 році під час шеститижневого показу шоу Grounded акторка втратила свою першу вагітність.

«З першого разу в мене не вийшло. Я грала у виставі, і мені доводилося щовечора народжувати на сцені. Було занадто важко тримати це в собі, коли я була на сцені, вдаючи, що все добре».

Коли друзі Гетевей прийшли до неї за лаштунки, вона розповіла їм правду. Акторка була шокована, що чимало її знайомих пережили схожий досвід. Це підштовхнуло Енн до пошуку інформації, і вона зʼясувала, що близько 50 відсотків вагітностей закінчуються викиднем.

Енн Гетевей розповіла про втрату дитини

«Я подумала: "Де ця інформація? Чому ми почуваємося такими невиправдано ізольованими? Ось де ми втрачаємо". Тож я вирішила, що збираюся поговорити про це… Це було більше про те, чого я не збиралася робити. Я не збиралася відчувати сором за те, що здавалося мені статистично цілком нормальним».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ