Джулія Робертс поділилася рідкісним архівним фото з дітьми

Знімок акторки, який ми раніше не бачили

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @juliaroberts

ОПУБЛІКОВАНО: 19 грудня 2023

У соціальних мережах Джулії Робертс нечасто можна побачити її фото з дітьми. Однак нещодавно з нагоди 19-річчя своїх дітей-близнюків — доньки Хезел Патріші та сина Фіннеаса Волтера — акторка й володарка премії «Оскар» поділилася рідкісною архівною світлиною з ними.

Джулія Робертс

19. Немає слів, щоб висловити радість, щастя від дикого галасливого спільного життя,

— підписала знімок Джулія.

Зазначимо, що у 2002 році Джулія Робертс одружилася з кінооператором Деніелом Модером, а вже за два роки народила близнюків. У 2007 році закохані знову стали батьками — у них зʼявився син Генрі Деніел. Востаннє фото з близнюками акторка публікувала минулого року з нагоди їхнього 18-річчя, а до цього — до їхнього 17-го дня народження. Молодшого ж сина Робертс її прихильники не бачили вже дуже давно.

Нагадаємо, що 24 листопада відбулася премʼєра кінофільму «Ілюзія безпеки» (Leave the World Behind) за участі Джулії Робертс. Сюжет стрічки розгортається довкола сімʼї, відпочинок якої в орендованому будинку обривається масштабною кібератакою. Цікаво, що «Ілюзія безпеки» є першим фантастичним фільмом, спродюсованим Бараком та Мішель Обамою.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ