Дженніфер Лопес відреагувала на чутки про розлучення з Беном Аффлеком

Увага фанатів до стосунків пари зростає

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @jlo

ОПУБЛІКОВАНО: 24 травня 2024

Історія кохання Дженніфер Лопес і Бена Аффлека завжди була у центрі уваги як папараці, так і публіки. Прихильники пильно стежили за їхніми спільними виходами на червоні хідники, романтичними вечерями, що час від часу опинялися в обʼєктивах фотокамер, переглядали інтервʼю та коментарі. Тож чутки про настання кризи у стосунках пари, що їх активно поширюють таблоїди, викликали занепокоєння. Так, повідомляється, що Джей Ло та Бена Аффлека не бачили разом уже понад 50 днів — навіть на балу Met Gala співачка зʼявилася без супроводу чоловіка. Окрім цього, за інформацією видання Page Six, зірки живуть окремо одне від одного.

Напруга в Мережі все більше зростала, і днями Дженніфер Лопес урешті відреагувала на чутки. Під час пресконференції акторки в Мехіко, присвяченої виходу її нового фільму «Атлас» від Netflix, один із репортерів запитав Джей Ло, чи є правдивою інформація про її розлучення з Беном Аффлеком. Про це повідомляє видання Daily Mail.

«Вам краще знати»,

— жартівливо відповіла Дженніфер.

Дженніфер Лопес відреагувала на чутки про розлучення з Беном Аффлеком

Присутні зустріли відповідь Джей Ло оплесками, а її колега — актор Сіму Лью попередив інших репортерів, аби вони не ставили подібних запитань.

«Не приходьте сюди з такою енергією, будь ласка»,

— зауважив він.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ