Дженніфер Лопес продемонструвала два стильні образи з прозорими елементами

Вчимося стилізувати прозорі тканини

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @jlo

ОПУБЛІКОВАНО: 6 травня 2024

За стилем Дженніфер Лопес слідкують тисячі прихильників акторки з усіх куточків світу. Непоміченим не лишається жоден з її образів: від базового з бежевим пальтом до елегантного з вечірньою сукнею максі. Напередодні Джей Ло продемонструвала одразу два вишукані аутфіти. Зірка зʼявилася на пресконференції, присвяченій новому науково-фантастичному пригодницькому фільму «Атлас», у якому одна з головних ролей належить Дженніфер.

Для першого дня нью-йоркського заходу акторка примірила образ від sustainable-бренду Genny. Вона одягла прозорий костюм з лонгсліва та брюк, який доповнила пальтом у тон і сумкою. З-під прозорого одягу визирала білизна Intimissimi, амбасадоркою якого є Джей Ло.

Дженніфер Лопес продемонструвала стильні образи з прозорими елементами

Не менш цікавим був й аутфіт другого дня пресконференції. Дженніфер Лопес ще раз продемонструвала, як носити прозорий лонгслів, а також поєднала на собі одразу два принти. Вбрання знаменитості було підготоване брендом Michael Kors.

Так, до бежевого прозорого лонгсліва Дженніфер додала спідницю з високим розрізом у тон, яку зверху прикрашали два ремені. Другим шаром одягу виступив жакет із картатим принтом, а з-поміж аксесуарів на акторці виділялися коричневі лаковані чоботи висотою до коліна та сумка з тисненням під крокодилячу шкіру. Лук зірки завершували сонцезахисні окуляри.

Дженніфер вдалося поєднати фактури так, аби мати максимально яскравий вигляд навіть у коричневому монохромі.

Дженніфер Лопес продемонструвала стильні образи з прозорими елементами


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ