Дженніфер Еністон — 55: як колегу привітала Різ Візерспун

Теплі слова та спільне фото

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @jenniferaniston, @reesewitherspoon

ОПУБЛІКОВАНО: 12 лютого 2024

Учора, 11 лютого, зірка серіалу «Друзі» Дженніфер Еністон відзначила своє 55-річчя. Акторка поділилася у своєму Instagram відео з кадрами зі своєю персонажкою Рейчел Ґрін і серією фото з різних періодів свого життя. Доповнила пост вона віршем американського поета Стенлі Кьюніца «Шари». У коментарях до публікації друзі та прихильники Дженніфер поспішили залишити привітання для неї. Серед них — ведуча Кетт Сендлер, австралійська акторка Айла Фішер, зіркова візажистка Анджела Левін та багато інших. 

Водночас колега Дженніфер Еністон за серіалом «Ранкове шоу», третій сезон якого вийшов на стримінговому сервісі Apple TV+ у вересні 2023 року, Різ Візерспун поділилася світлиною, на якій обіймається зі своєю екранною сестрою. 

Дженніфер Еністон і Різ Візерспун

«Щасливого дня народження найкращій подрузі / партнерці / TV-сестрі, яку я лише могла сподіватися мати! Я люблю тебе, Дженніфер Еністон»,

— написала Різ Візерспун. 

Зазначимо, що за роль у серіалі «Ранкове шоу» Дженніфер Еністон отримала премію Critics Choice Awards у 2020 році. Того ж року Різ Візерспун та сам серіал було номіновано на «Золотий глобус». 

Публікацію з нагоди дня народження Дженніфер Еністон також зробила її колега за серіалом «Друзі» Кортні Кокс. 

«З днем народження, моя мила Дженні Луїза. Не знаю, чому я тебе так називаю… але точно люблю тебе».

Кортні Кокс і Дженніфер Еністон

Instagram: @courteneycoxofficial


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ