Дакота Джонсон показує, як стилізувати прозорий тотал-лук

Новий погляд на головний тренд сезону

АВТОР: Катя Теллер

ФОТО: Getty Images

ОПУБЛІКОВАНО: 12 червня 2024

Тренд на прозорі сукні впевнено тримається вже декілька років, нагадуючи про себе на червоних доріжках, у стрітстайл-образах та фешн-шоу. За цей час змінилося і його сприйняття – від ризикованого та екстравагантного до цілком зрозумілого і навіть повсякденного. Здається, сьогодні кожен може стилізувати «голу» сукню, доповнивши її оверсайз-жакетом, кардиганом чи фактурною шкіряною курткою і лоферами. Цей чуттєвий елемент гардеробу із задоволенням носила Кейт Мосс та переосмислили цього сезону провідні гравці індустрії – від Saint Laurent до Alaïa та Chloé.

Ще одним важливим акцентом останніх колекцій стали подовжені прозорі спідниці – моделі, оздоблені вишивкою, мереживом та лелітками, які ми побачили на показах Prada, Dior, Givenchy, Erdem та інших відомих брендів.

Цього літа «голі» образи нікуди не зникнуть, а навпаки стануть основою для експериментів і самовираження. З цим погоджується й американська акторка Дакота Джонсон, відома за фільмами «Соціальна мережа» та «Суспірія».

Зірку помітили на вулицях Нью-Йорка у прозорому тотал-лук – невагомий білий кардиган та насичено-жовту спідницю з колекції Gucci Cruise 2025 вона доповнила класичними вишневими слінгбеками. Акторка сміливо поєднала легкі тканини, що м'яко підкреслюють її фігуру, та врівноважила романтичний образ більш фактурним і стриманим взуттям. 

Пізніше того ж дня Дакота Джонсон відвідала прем'єру свого фільму «Таточко» (Daddio) на фестивалі «Трайбека» у прозорій сукні Gucci глибокого синього кольору з мереживними вставками.

В Україні стрічку вперше покажуть в рамках фестивалю Миколайчук OPEN, що відбудеться в Черівцях з 15 до 23 червня. Картина розказує про молоду жінку, яка повертається до Нью-Йорка і в аеропорту викликає таксі. Під час поїздки вона та водій на ім'я Кларк (Шон Пенн) ведуть несподівано щиру розмову, обговорюючи власні минулі й теперішні стосунки, близькість, мрії, життєві втрати та вразливість.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ