Чоловік Ріанни поділився сімейними світлинами

Рідкісні кадри

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Instagram: @diggzy

ОПУБЛІКОВАНО: 15 травня 2024

Відома на весь світ співачка Ріанна прославилася ще й своїми «вагітними» аутфітами. Вона не лише не приховувала живота від публіки, а й робила його акцентом в образах, надихаючи тисячі жінок з усього світу складати стильні луки. Водночас самих дітей Ріанна показує в соціальних мережах значно рідше, тримаючи синів RZA та Riot Rose якнайдалі від камер.

Днями чоловік Ріанни, репер A$AP Rocky, справжнє імʼя якого Ракім Маєрс, опублікував рідкісні сімейні світлини з нагоди дня народження старшого сина. На фото вони з дружиною позують на дивані, тримаючи своїх двох дітей. Ще на одному кадрі Ракім сфотографований з маленьким RZA, вбраним у сорочку, трикотажну жилетку та вельветові штани.

До посту репер також додав декілька відео з синами та фото Ріанни з дітьми з морського узбережжя.

«З днем народження мого первістка RZA»,

— підписав фото A$AP Rocky.

Зазначимо, що про першу вагітність Ріанни стало відомо в січні 2022 року завдяки світлинам фотографа Diggzy. На них співачка позувала у рожевому плащі, що відкривав її живіт. 13 травня того ж року Ріанна та A$AP Rocky стали батьками, повне імʼя хлопчика — RZA Athelston Mayers, що вимовляється як Різза.

Про другу вагітність Ріанна оголосила під час виступу на Супербоулі-2023. Тоді співачка підкреслила живіт у своєму total червоному образі, одягнувши обтисле боді та розстібнувши блискавку комбінезона. Тоді ЗМІ стверджували, що зірка чекає на дівчинку, проте інформація виявилася лише чутками. У серпні 2023 року Ріанна народила другого сина, йому дали імʼя Riot Rose.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ