Брітні Спірс зізналася, чи продовжуватиме музичну карʼєру

Поставила крапку у всіх чутках

АВТОР: Аліса Єрмоленко

ФОТО: Getty Images

ОПУБЛІКОВАНО: 5 січня 2024

Напередодні перші шпальти світових ЗМІ заполонили новини про запис Брітні Спірс нового музичного альбому, що мав би стати першим за 8 років, та її повернення на сцену. Однак цього разу ікона попмузики 2000-х років не витримала й відповіла на твердження «інсайдерів» у своєму Instagram. У публікації Брітні розповіла, у якому форматі вона продовжує створення композицій.

Брітні Спірс

«Просто щоб ви зрозуміли: більшість новин — це сміття!!! Вони продовжують говорити, що я звертаюся до випадкових людей, щоб записати новий альбом... Я ніколи не повернуся в музичну індустрію!!! Коли я пишу, я пишу для задоволення або для інших людей... Я написала понад 20 пісень для інших людей за останні два роки. Я ghostwriter (письменниця-привид), і мені це, чесно кажучи, подобається», 

— зізналася Брітні.

Згодом співачка видалила свою сторінку в Instagram.

Брітні Спірс

Зазначимо, що на рахунку Брітні Спірс десятки музичних нагород, зокрема й найпрестижніша — премія «Ґреммі», яку співачка отримала у 2004 році за найкращий танцювальний запис. Останній студійний альбом Брітні — Glory вийшов у 2016 році, а у вересні 2022-го вона представила композицію Hold me Closer, створену спільно з Елтоном Джоном. Відеокліп на пісню зняла українська режисерка Таню Муіньо, відома співпрацею з Гаррі Стайлсом, Doja Cat, Lil Nas X та багатьма іншими.

Нагадаємо, що минулого року Брітні Спірс представила власну книгу «Жінка в мені», у якій згадує про зраду Джастіна Тімберлейка й аборт, гоління голови у 2007 році та життя під опікою батька.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ