Белла Хадід з'явилася на Каннському кінофестивалі у прозорій сукні Saint Laurent

Чуттєвий образ від Ентоні Ваккарелло

АВТОР: Катя Теллер

ФОТО: Getty Images, Instagram

ОПУБЛІКОВАНО: 21 травня 2024

У Каннах триває щорічний кінофестиваль — один із найважливіших кінооглядів у світі, що нагороджує авторські фільми «Золотою пальмовою гілкою» та перетворює набережну Круазетт на зірковий модний подіум. 

Модель Белла Хадід неодноразово відвідувала подію, позуючи фотографам у кутюрних образах Schiaparelli, Versace та Gucci. Цього разу вона з'явилася на червоній доріжці в чуттєвій сукні Saint Laurent пісочного кольору з колекції осінь-зима — 2024. Образ із прозорої тканини, що делікатно підкреслює фігуру зірки подіумів, створив Ентоні Ваккарелло.

Белла Хадід У сукні Saint Laurent

Модель відвідала прем'єру фільму «Учень», який представили в Каннах 20 травня. Біографічна стрічка Алі Аббасі розказує про молоді роки скандального політика Дональда Трампа, що знову балотується на пост президента США. 

Белла Хадід У сукні Saint Laurent

Також серед найяскравіших гостей цьогорічної події 61-річна акторка Демі Мур, що представила свою нову картину «Речовина» (The Substance) у кутюрній сукні Schiaparelli. Образ з атласу, оздоблений скульптурним бантом, створив Денієл Розбері.

Фільм жахів французької режисерки Коралі Фарже розказує про кінодіву, яка втрачає популярність. Героїня застосовує заборонений препарат, що здатен множити клітини та створювати молодшу версію людини. У стрічці також зіграла зірка картини «Одного разу в Голлівуді» Марґарет Кволлі.

Демі Мур У сукні Schiaparelli

Відвідала 77-й Каннський кінофестиваль і українська співачка Jerry Heil, що обрала подовжену чорну сукню, оздоблену лелітками, — артистка виступила на благодійному заході Ukrainian Fashion Film Festival.

Нагадуємо, що у травні Jerry Heil та alyona alyona взяли участь у пісенному конкурсі «Євробачення», де посіли третє місце з композицією Teresa & Maria. 

Jerry Heil на 77-му Каннському кінофестивалі


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ