Як суттєво покращити якість чоловічого життя за 15 хвилин

Спойлер: це абсолютно реально

АВТОР: Максим Брут

ФОТО: Представлені брендом, Instagram: @pjohnsontailors

ОПУБЛІКОВАНО: 26 червня 2024

У сучасному світі стрес і напруження стали невіддільною частиною нашого буття і негативно позначаються на фізичному та емоційному станах. Протидіяти їм можуть спорт, міцний сон, збалансований раціон, що мають оздоровчий ефект для нашого здоров’я, адже вони забезпечують суттєве покращення стану нервової системи. Проте, зважаючи на реалії сьогодення, дотримуватись ідеального режиму вдається небагатьом. Тож нерідко чоловікам доводиться шукати альтернативні методи для покращення якості життя й усунення нервової напруги. 

Пригадуємо, як у період нульових іноземна преса описувала чудо-процедуру, якою користувалось вузьке коло голлівудських зірок. Журналісти називали цей винахід чіпом молодості та здоров’я. У ті часи на подібні заголовки ми реагували зі скепсисом, а сама процедура здавалась міфічною. Але протягом останнього десятиріччя вона вийшла за межі вузького кола селебріті та політиків і набула чималої популярності в багатьох країнах (і виявилась зовсім не міфічною).

Лікар уролог-андролог Антон Глєбов розповідає, що процедура зі встановлення «чіпа молодості та здоров’я» має чималий попит в Україні вже протягом 5 років, а справжня назва цих чіпів — біоідентичні пелети Biopell Medical.

«Те, що раніше здавалося неможливим, сьогодні стало реальністю. Усього за 15 хвилин можна безпечно покращити якість життя»,

— розповідає лікар уролог-андролог Антон Глєбов. 

лікар Антон Глебов

Лікар пояснює, що біоідентичні пелети від Biopell Medical використовуються для підтримки гормонального балансу в чоловіків. За короткий проміжок часу можна відчути значне покращення фізичного та емоційного станів, що позитивно впливає на всі аспекти життя. 

Biopell

Біоідентичні пелети стали справжнім проривом у світі медицини, зокрема у сфері гормональної замісної терапії (HRT). Вони забезпечують стабільне вивільнення гормонів, ідентичних до природних, що дозволяє відновити гормональний баланс у чоловіків, який значною мірою впливає на якість чоловічого життя.

Гормони в пелетах не є синтетичними (вони виготовляються з сої та ямсу і підготовлені в лабораторії штучним шляхом). При потраплянні в організм вони сприймаються ним як власні та взаємодіють тільки з потрібними рецепторами, не впливаючи на загальний гормональний фон. Пелети повністю безпечні та сертифіковані як медичний виріб 3-го класу.

Biopell

За допомогою «чіпа молодості та здоров’я» можна покращити якість сну, підвищити рівень енергії та лібідо, збільшити м'язову масу, зміцнити імунітет тощо.  

Телеведучий і ресторатор Ектор Хіменес-Браво поділився з нами, що користується біоідентичними пелетами вже давно. Також чоловік відверто розповідає про неприємний досвід застосування різноманітних ін’єкцій для покращення самопочуття та фізичних можливостей, ефект від яких був короткочасним і призвів до неприємних наслідків зі здоров’ям. 

«Понад рік я робив ін’єкції стероїдів та тестостерону, що призвело до гормональних порушень і безсоння. Тож після таких процедур мені довелось поступово відновлювати свій організм. Нелегко було наважитись на новий експеримент після попереднього досвіду. Проте я довірився лікарю і не жалкую, адже перші ефекти я відчув уже протягом місяця: приплив бадьорості, гарний настрій, чудовий сон. Пелети — чудовий метод для підтримки організму в гарному стані, особливо для людей з активним образом життя»,

— розповідає Ектор Хіменес-Браво. 

Ектор Хіменес-Браво

Антон Глєбов зазначив, що процедура зі встановлення пелет мінімально інвазивна, тобто не потребує значних хірургічних втручань. На шкірі робиться невеликий розріз (приблизно 3 мм), через який за допомогою спеціального апарату «чіп молодості» вставляється в товщу підшкірного жиру (зазвичай у зоні живота або сідниць). Для процедури використовують місцеву анестезію, що забезпечує комфорт і знижує больові відчуття.  

Маніпуляція не потребує реабілітаційного періоду, тож після встановлення пелет (практично одразу) можна повертатись до звичного режиму. 

Лікар уролог-андролог наголошує, що перш, ніж імплантувати «чіп молодості», потрібно пройти нескладну підготовку, що включає первинну консультацію у лікаря, на якій він бере до уваги скарги та побажання; здачу комплексу аналізів та вторинну консультацію (на якій лікар підбирає потрібний різновид пелет).  

Численні відгуки медійних чоловіків свідчать, що ефект від процедури дійсно вражає.

Ресторатор та засновник благодійного фонду Валерій Созановський розповів на своїх сторінках у соціальних мережах, що в його житті був епізод, коли самостійно побороти стрес виявилося не під силу. 

«Я радий, що лікар порекомендував мені скористатись цією процедурою. Пелети допомагають підтримувати себе в ресурсі, швидко відновлюватись і знижувати негативний вплив стресу на організм»,

— ділиться враженнями Валерій Созановський.

Валерій Созановський

Процедура встановлення біоідентичних пелет рекомендована широкому колу людей, які відчувають гормональний дисбаланс або бажають покращити якість свого життя за допомогою гормонів та коферментів. Пелетотерапія призначається з 18 років і може бути корисною як для чоловіків, так і для жінок.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ