5 ефективних сонцезахисних засобів для обличчя

Найбільш дієві санскріни для збереження здоровʼя і краси шкіри

АВТОР: Катерина Попова

ФОТО: Сайти брендів

ОПУБЛІКОВАНО: 13 лютого 2024

Захист шкіри від ультрафіолетового випромінювання — надважливий етап beauty routine, актуальний цілий рік. У добірці, яку створила beauty-оглядачка Анастасія Леонова, ви знайдете 5 санскрінів для обличчя — комфортних при щоденному використанні, із високим SPF та сучасними формулами.  

Dr. Barbara Sturm, Sun Drops SPF50

Сонцезахисна сироватка для обличчя поєднує властивості санскріна і доглядового засобу. Хімічні фільтри поглинають UVA- і UVB-випромінювання та перешкоджають фотостарінню епідермісу. Гіалуронова кислота в складі косметичного продукту глибоко зволожує шкірний покрив і сприяє синтезу колагену, а бета-глюкан і екстракт касії забезпечують антиоксидантний ефект. Засіб підходить навіть найбільш чутливій шкірі завдяки його легкій консистенції та відсутності віддушки.  

Dr. Barbara Sturm, Sun Drops SPF50

iS Clinical, Eclipse SPF50+

Косметичний продукт містить фізичні фільтри: прозорий діоксид титану 5,2%, який створює захисний екран між шкірним покривом та ультрафіолетовими променями, водночас не залишаючи білої плівки, і оксид цинку 1,1%, що відбиває UVA- та UVB-промені, а також заспокоює та регенерує епідерміс. Санскрін оптимальний для повсякденного використання і тривалого перебування на сонці, оскільки він має нежирну консистенцію без віддушки, що дозволяє шкірі залишатися матовою, водостійку формулу і SPF+ із широким спектром захисту.

iS Clinical, Eclipse SPF50+

La Mer, The Broad Spectrum SPF50 UV Protecting Fluid

Сонцезахисний флюїд із невагомою консистенцією забезпечує надійний захист від шкідливого впливу ультрафіолету — потужні хімічні фільтри перешкоджають появі опіків, почервоніння, зморшок і гіперпігментації. Косметичний продукт містить унікальний комплекс Miracle Broth™ — еліксир із морських водоростей, вітамінів і мінералів, які мають відновлювальні й тонізувальні властивості. До складу санскріну входять гіалуронова кислота, яка сприяє тривалому утриманню вологи в глибинних шарах епідермісу, і поживні олії кукуї та кунжуту.

La Mer, The Broad Spectrum SPF50 UV Protecting Fluid

Murad, City Skin Age Defense Broad Spectrum SPF50 PA++++

Діоксид титану 2,7% та оксид цинку 10,0% в складі мінерального санскріну відбивають ультрафіолетові промені, захищаючи шкіру від фотостаріння і втрати вологи, а також блокують вплив блакитного світла від екранів ґаджетів. Косметичний продукт має комфортну текстуру з натуральним сяйливим фінішем, що не обтяжує епідерміс і не скочується впродовж дня. Сонцезахисний крем містить арганову олію, яка глибоко живить шкірний покрив і надає йому оксамитову мʼякість, і антиоксидантний вітамін Е. 

Murad, City Skin Age Defense Broad Spectrum SPF50 PA++++

Medik8, Advanced Day Ultimate Protect™ SPF50+

Інноваційний санскрін із хімічними фільтрами захищає епідерміс від несприятливого впливу ультрафіолетову, а також від інфрачервоного і блакитного випромінювання. Засіб містить інкапсульовану фотоліазу — ензим, що активується під дією світла і стимулює процес клітинної регенерації. Сквалан у складі косметичного продукту живить та відновлює шкірний покрив, а гіалуронова кислота інтенсивно зволожує його та підвищує пружність. 

Medik8, Advanced Day Ultimate Protect™ SPF50+

Автор тексту: Анастасія Леонова


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ