Rosalía обирає Zhilyova у новому кліпі, знятому в Києві

Вау

Знаменитости / Стиль звезд
8 февраля 2022 / Фото: кадри з кліпу
Поделись с друзьями:

У новому кліпі на пісню Saoko співачка з Іспанії Rosalía з’явилася в образах українського бренду Zhilyova. Зйомки кліпу відбувалися у Києві. Відео присвячене майбутньому альбому Motomami Rosalía, який вийде у 2022 році. 

Вже на початку кліпу одна з дівчат-байкерів позує у придорожній крамниці у Proxima Alpha Red — сукні червоного відтінку, що виконана з прозорого стрейч-тюлю. У кадрі також присутні дівчата з банди у червоному бра Ocean Alpha red bra;  червоному бра з чокером та регульованими бретелями Kasumi Red; спідній білизні та у брюках-кльош Capella alpha red – червоний ніби проводить власну сюжетну лінію крізь усе відео.

У головній ролі – Rosalía, яка позує у сукні Pandora Red від Zhilyova, що символічно демонструє трансформацію образу співачки.

Zhilyova — бренд спідньої білизни, заснований Валерією Жильйовою у 2014 році. Для своїх виробів бренд використовує виключно високоякісні європейські матеріали, керуючись свідомим підходом в усьому: виробництві, умовах праці та підборі тканин. Zhilyova Lingerie виступає за різноманітність, любов до себе, розширення прав і можливостей жінок, інновації, майбутнє, технології. Зокрема бренд став першим у своїй сфері, хто запустив AR-версію сайту для зручності покупців. Бренд зачарований красою тіла, і його головна місія — сприяти різноманітності, допомагаючи людям любити і приймати себе.

У рамках своїх колекцій Zhilyova відрізняє широкий вибір: від зручної і сексуальної бази до суконь-комбінацій і аксесуарів. Бренд представлений у США, Японії, Італії, Франції, Австралії, Швейцарії, Латвії та Україні. Zhilyova носять Віра Брежнєва, Надя Дорофєєва, Тіна Кароль, а цього року у бренд закохалися Бехаті Прінслу і Тіна Кунакі.

Реклама