Гардероб першої леді: знакові луки Олени Зеленської, про які говорили всі

Стримані відтінки та українські бренди

Знаменитости / Стиль звезд
7 февраля 2022 / Фото: Фото: Getty, Instagram: @olenazelenska_official
Поделись с друзьями:

Сьогодні першій леді України, Олені Зеленській, виповнюється 44 роки. На честь дня народження дружини президента ми вирішили згадати її знакові луки, про які свого часу говорили всі.

Якщо говорити про стиль Зеленської стисло, потрібно зауважити, що вона надає перевагу стриманим відтінкам — молочному, персиковому, блакитному, блідо-рожевому, сірому та чорному, любить речі від українських дизайнерів, частіше всього з’являється на публіці саме в них.

Олена обирає костюми з брюками та спідницями, елегантні пальто та доповнює їх ентнічними мотивами — це яскраво прослідковується у її прикрасах та аксесуарах.

З принтів може дозволити собі клітинку чи смужку.

Перша леді завжди робить ледь помітний мейкап з акцентом на сяючу доглянуту шкіру та легкі невимушені зачіски, що добре освіжають обличчя та роблять його молодшим.

Серед переліку улюблених українських брендів Олени — Six Brand, Klimchuk, Dafna May та Guzema, а взуття на підборах Зеленська частіше всього обирає від Jimmy Choo.

Дуже органічно дружина президента виглядає і у casual-образах — згадати хоча б її костюм Six Brand з кюлотами, коричневою сумкою Staud та зручними білими кедами!

 

Реклама