Джеймі Кінг з’явилася в новому кліпі LP у халаті від українського бренда LESSLESS

У стилі 50-х

Знаменитости / Стиль звезд
19 марта 2021 / Фото: Предоставлені LESSLESS
Поделись с друзьями:

Акторка Джеймі Кінг зіграла у новому кліпі LP на пісню One Last Time, з’явившись на екрані у халаті від українського бренда LESSLESS за 1500 доларів. Шифоновий максі-халат ніжно-блакитного кольору – ключова річ та головна зірка всіх колекцій марки. Халат пошитий з двошарового напівпрозорого матового шифона, а пояс, манжети та комір виготовлені зі 100%-го шовкового атласу.

У кліпі Джемі кидає виклик гламуру Золотої епохи Голлівуду, одягнувши халат поверх купального костюма у поєднанні з головним убором зі стразами та масивними сережками. Стилісти влучно вибрали цей образ, бо саме діви екрану епохи 1950-х надихнули дизайнерку Алю Гонту на створення цієї моделі. Відео було знято в садибі Paramour у Лос-Анджелесі.

One Last Time – другий сингл, який зазначає повернення LP на музичну сцену після хіту Lost on You у 2016 році. Співачка працює над новим альбомом, який вийде у 2021-му. Джеймі Кінг та LP дружать вже багато років. «На мою думку, Джеймі має класичну красу та акторську майстерність поза часом. Вона привнесла у кліп ноту елегантності та голлівудської романтики в стилі ретро. Ми близькі друзі, і між нами завжди була чудова хімія», – розповіла LP журналу People.

Реклама