5 секретів, завдяки яким Дженніфер Еністон виглядає на 33 роки у 53

На честь дня народження зірки

Знаменитости / Стиль звезд
11 февраля 2022 / Фото: Фото: Getty
Поделись с друзьями:

Сьогодні одній з найчарівніших голлівудських акторок, Дженніфер Еністон, виповнилося 53 роки. Ми вирішили дізнатись, що допомагає зірці виглядати на 20 років молодше. Виявилось, що вона дотримується п’яти правил, які  з легкістю повторите і ви.

Вона вмивається крижаною водою

В одному з інтерв’ю акторка розповіла про ритуал, з якого починається кожен її день:

“Я кладу до миски кубики льоду, наповнюю її холодною водою, після чого 25 разів ополіскую нею обличчя. Це старий голівудський трюк, його любила ще Джоан Кроуфорд. Він допомагає шкірі прокинутись та робить її більш пружною”.

Вона — адепт мікрострумової терапії

Еністон — одна з небагатьох селебріті, що поки що не планує вдаватись до хірургічних методів корекції зовнішності, проте інноваційні косметологічні процедури — невід’ємна частина її життя. Зірка обожнює мікрострумовий ліфтинг  CACI, що дозволяє підтягнути шкіру та позбутись зморшок без оперативних втручань.

Вона застосовує мінімум мейкапу

У періоди, вільні від зйомок, Еністон практично не використовує декоративну косметику, бо вважає (цілком справедливо), що шкіра має відпочивати від неї та мати змогу дихати. Якщо красуня планує обід з друзями чи прогулянку, може зробити мінімальний мейкап: “Зазвичай мені досить шару улюбленої туші для вій та краплі рідких персикових рум’ян”, — розповідає Дженіфер. Ще вона любить ніжно-рожеву помаду у відтінку Penelope Pink від Charlotte Tilbury — каже, що вона буквально підсвічує шкіру.

Вона щоденно вживає колаген

Живити шкіру важливо не тільки зовні, але й зсередини, тож Еністон правильно харчується та вживає додатки до раціону. Так, приміром, кожен ранок зірки розпочинається зі смузі, до якого вона додає питний колаген для зміцнення кісток, покращення стану волосся та шкіри. Рецепт улюбленого напою акторки можна знайти тут.

Вона практикує медитацію та займається йогою

Еністон зізнається, що саме selfcare-практики змінили її життя на краще — медитація допомагає зірці позбутись стресу, який, як відомо, є однією з причин передчасного старіння, а йога тонізує м`язи, залишаючи їх видовженими та жіночними.

Реклама