Ювелірний Дім Zarina презентував проєкт «Моя сім'я — моя цінність» на Bakkara River Party

Літній сезон концертів відкрито

Поделись с друзьями:

4 червня літній сезон концертів відкрила «Грандіозна вечірка на воді» — Bakkara River Party. Під час вечірки відбулася презентація проекту «Моя сім`я — моя цінність» від Ювелірного Дому Zarina. Презентація пройшла у форматі фешн-показу, учасниками якого стали відомі українці і «зіркові» родини, як символ того, що прикраси зближують і підкреслюють цінність взаємин між людьми.

Тематика показу була обрана не випадково: концепція бренду Zarina базується на сімейних цінностях і зв`язку між поколіннями. Творці ювелірних прикрас Zarina знаходять шлях до серця і мам з дорослими доньками, і креативної молоді, і навіть малюків.

Відкрила показ талановита і експресивна реп-виконавиця, фіналістка 6-го сезону Х-фактор Аліна Паш. У показі Аліна брала участь разом з батьками — мамою Вікторією і татом Іваном. Мама і тато — головні фанати своєї дочки, котрі завжди переживають і радіють її успіхам. Вони одружені вже 30 років, і для Аліни це — чудовий приклад. Одна з головних цінностей сім`ї Паш — це діалог, що дозволяє побудувати міцні, цікаві і стабільні відносини. На показі Аліна і Вікторія Паш продемонстрували прикраси з оновленої колекції Trushna саб-бренду Zarina Creative.

Відома українська співачка Grosu представила в показі прикраси з колекції Love & Joy. Grosu пишається тим, що її батьки разом вже 27 років, і радіє за свою сім`ю. Велика родина (одинадцять братів) і ніяких конфліктів — ідеальна модель сімейних відносин, до якої співачка звикла з дитинства. «Ключові сімейні цінності — це час, який ми приділяємо одне одному. Сім`я для кожного з нас — на першому місці. Ми цінуємо один одного, радіємо кожній перемозі і допомагаємо у важкі моменти», — відповіла Grosu на запитання ведучого про її сім`ю.

Ще однією зірковою учасницею показу стала Alloise, українська співачка, котра виконує пісні в стилі поп, соул, RnB і фолк. Вона продемонструвала прикраси з колекції Fashionista. Alloise впевнена, що успішна музична кар`єра не перешкоджає створенню міцної сім`ї. Головною цінністю в родині вона вважає гармонію.

Популярний рок-музикант, вокаліст групи С.К.А.Й. Олег Собчук, взяв участь у показі з дружиною Марією, що представила ювелірні вироби з колекції Vintage.

Серед учасників показу також були такі відомі особи, як продюсерка Мартіна Макєєва з 9-річною донькою Майєю, дизайнерка бренда Annchoo Аня Андрійчук-Завгородня з матусею Анжелікою, креативна продюсерка, діджейка, модель і інфлюенсерка Яна Алтухова, а також співачка-шансоньє Анна Жуліна з доньками Марією та Олександрою.

Завершили показ засновниця Ювелірного Дому Zarina Наталія Нетовкіна, а також її доньки — Заріна Нетовкіна, Амбасадорка бренду, і Софія Нетовкіна, «обличчя» саб-бренду Zarina You. Всі жінки в родині Нетовкіних причетні до сімейного бізнесу, до ювелірної справі, і це — прекрасний приклад спадкоємності поколінь.

«Місія нашого бренду — дарувати любов і тепло. Ми впевнені, що кожна жінка має приймати себе різною, носити те, що робить саме її щасливою, і не турбуватися про те, що подумають оточуючі. Просто насолоджуватися собою», — поділилася своїми думками Наталія Нетовкіна. Наталія, Заріна і Софія Нетовкіни представили ювелірні прикраси з колекцій Glacier і «Кольори кохання».

На підтримку проекту «Моя сім`я — моя цінність» Аліна Паш виконала кілька пісень з нового альбому. Також на сцені Bakkara River Party виступили Alloise та Yogen.

Завершили вечір Dinner Show Wish River! від зірок Cirque du Soleil, Нічне флайборд-шоу, виступи Анни Жуліної, кавер-бенду Premier Project і Василя Попадюка, а також сет від DJ Julik. Теплу, задушевну, майже сімейну атмосферу вечора створили ведучі показу Міла Єремєєва і Юрій Великий.