Ресторан «Прага» відсвяткував Балом Квітів 65 років з моменту заснування

Друга знакова дата для закладу – це 10 років з моменту його оновленого запуску.

Поделись с друзьями:

Відзначили пишно та з притаманною «Празі» елегантністю. Як завжди святкування провели у форматі Балу Квітів. Він вже давно став однією з улюблених подій столичної публіки та знаменує День народження  ресторану, одного з найстаріших, витриманого часом, як дороге вино. Ведучим обрали Володимира Остапчука, музично цей літній вечір наповнювали Христина Соловій, гурт “Закохані” та хор Gospel Vibes.

Щоб розділити цей день до «Праги» завітали: Алла Костромічова, Олена Ющенко, Олена Філонова, Валерія Крук, Слава Соломка, дядя Жора, Саша Дергоусова, Макс Єжов, Наталія Холоденко, Лана Куафман, Таміла Немченко, Анна Богінська.

Долучилася до свята також друзі і партнери, більшість з яких залишається з рестораном рік у рік:  Martell, LG, TWLW, Intergal City, Jaguar Land Rover Київ Захід.

Невиразно приємно зустрічати ювілей у колі старих друзів. І разом з тим так тішить бачити серед них нові обличчя. Гостей свята цього року також шанували своїми подарунками компанії: Payot, Annayake, Toi et Moi та Leo Beauty Club. Неповторний декор свята – справа рук команды Golubchik Event Decor.