Made in Italy: як пройшов День італійського дизайну в Києві

Справжня dolce vita

Поделись с друзьями:

21 липня Посольство Італії в Україні разом з Італійським торговельним агентством та Італійським інститутом культури організували в Києві захід до Дня італійського дизайну, який відбувся у бізнес-центрі Торонто-Київ з метою відзначення італійської творчості та інновації в сфері дизайну.

У першій частині дня відбулася Конференція за участі архітектора Франческо Фреза, співзасновника відомої студії PiuArch в Мілані, дизайнерки та архітекторки Елени Сальмістраро, дизайнерки Марти Джардіні, відома також тим, що праціювала на одні з найважливіших модних компаній, такі як: Armani та Trussardi, а також був представлений відео-запис Альдо Сінголані, президента Bertone Design Group, який зробив вагомий внесок в історію італійського дизайну Pininfarina та відомих моделей автомобілів Ferrari, Lamborghini та Alfa Romeo.


Посол Італії П’єр Франческо Дзадзо розпочав конференцію з нагоди Дня італійського дизайну своїм виступом, пояснивши, як «архітектори та дизайнери мають бути інноваційними та робити свій внесок у створення кращого світу, який з одного боку так сильно постраждав від пандемії, а з іншого має зіткнутися зі зростаючими викликами, пов`язаними зі зміною клімату. Італійський дизайн, який є видатним виразом знакового "Made in Italy", є також синонімом високої якості, гармонізує та поєднує в собі функціональні можливості та технологічні навички та інновації, а також почуття краси, естетики, які італійці отримали у спадок від Великій Греції та Римської імперії і поєднує традиції із сучасністю».


Паоло Коя презентував свою скульптуру «Творча ДНК Італії», яку подарував місту Києву, в особі заступника міського голови – Олександра Харченка.

Другою частиною Дня італійського дизайну 2021 року був показ мод просто неба та вечірка організована за участі Рези Голестані, studio 44 production та івент менеджера Тані Бернер. Дизайн, мода, кухня, жива музика та атмосфера італійської «dolce vita» наповнили цей вечір у Києві, а великий екран демонстрував тріумф Італії на чемпіонаті Європи з футболу.