Чому потрібно відвідати ELLE Lviv Summer Party?

Причин безліч

Знаменитости / Вечеринки
24 июня 2019 / Фото: Предоставленные Elle.ua
Поделись с друзьями:

Журнал ELLE Ukraine запрошує своїх читачів та друзів на модний захід у Львові. Під час джазового фестивалю відбудеться традиційна літня вечірка для читачів та друзів видання ELLE. Автомобільним партнером вечора стане Jaguar I-PACE. Fashion-партнер – український концептуальний бренд одягу CIX, який поєднує в собі роботу та захват двох поколінь вже 18 років. Інноваційний партнер заходу Iqos готує спеціальний корнер, де можна буде ознайомитись с перевагами гаджету та сфотографуватися в інтерактивному digital-дзеркалі.

Пригощатиме бренд Freixenet – каталонське ігристе вино номер один у світі, виготовлене у класичний спосіб. Запалювати музикою буде співак, чиї хіти уже лунають повсюди. Номінант в категорії «Прорив року» премії M1 Music Awards 2018 – NIKITA LOMAKIN. Ведучий вечора – Юрій Корнелюк. З музичними сетами виступлять DJ Costel Van Dein та DJ Mad Kind – резиденти найбільшого концерт-холу в Західній Європі – Malevich.

Дресс-код – cocktail.
Вхід в клуб: дівчата 18+, хлопці 21+.
Вхід: дівчатам – 100 грн, хлопцям – 150 грн.
Бронюй стіл: +38 097 55 55 195. Більше інформації за посиланням та телефоном +38 050 55 55 195. До зустрічі на ELLE LVIV SUMMER PARTY 27 червня, 21:00, концерт арена Malevich.

Реклама