«Вона їсть одне і те ж вже 25 років»: Девід Бекхем розповів про раціон Вікторії

А ось і секрет неймовірно стрункої фігури дизайнерки

Знаменитости / Новости звезд
7 февраля 2022 / Фото: Gettyimages
Поделись с друзьями:

Минулого тижня Девід Бекхем став гостем подкасту River Cafe Table 4. У ньому легендарний футболіст поговорив з ведучим про кулінарію та розкрив деякі сімейні секрети. Так, він зізнався, що обожнює експериментувати з їжею та куштувати нові страви, і жартома поскаржився на те, що його дружина Вікторія цю любов не поділяє. Як розповів Девід, дизайнерка вже упродовж 25 років їсть практично одне і те ж, не зраджуючи своєму звичному раціону.

«До їжі та вина я ставлюся дуже емоційно. Якщо я куштую щось нове, мені хочеться, щоб це спробував ще хтось. Але, на жаль, я одружений з Вікторією, яка їсть одну й ту ж їжу упродовж 25 років. З того дня, як ми познайомилися, вона їсть лише рибу на грилі та овочі на пару, і дуже рідко змінює свій раціон», — зазначив Бекхем. 

За словами Девіда, Вікторія зробила виняток у його компанії лише одного разу — понад 10 (!) років тому. 

«Єдиний раз, коли вона спробувала щось з моєї тарілки, був тоді, коли вона була вагітна Харпер (10-річна донька пари — Прим. ред.), і це було щось неймовірне! Один з моїх улюблених вечорів. Я не пам`ятаю, що саме це було, але з того часу це не повторювалося», — згадав він. 

Оце сила волі!

 

Реклама