У Елены Зеленской диагностировали коронавирус

«Ослабление карантина не означает, что COVID-19 исчез»

Знаменитости / Новости звезд
12 июня 2020 / Автор: Иванка Петрович / Фото: Instagram: @olenazelenska_official
Поделись с друзьями:

Сегодня в своем Instagram первая леди Украины заявила, что у нее диагностировали коронавирус. В публикации Елена Зеленская написала, что находится на амбулаторном лечении и не контактирует с родными. Она также добавила, что все члены ее семьи сделали тест на COVID-19. Их результаты были негативными. Первая леди настоятельно призвала всех, несмотря на ослабление карантина, придерживаться мер безопасности, которые помогут уберечь себя от заражения.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❗️❗️❗️Послаблення карантину не означає, що COVID-19 зник. Небезпека не минула, вона близько. Ближче, ніж нам може здаватися. ⠀ Сьогодні я отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Неочікувана новина. Особливо враховуючи те, що я та моя родина продовжуємо дотримуватись усіх правил – маски, рукавички, мінімум контактів... ⠀ Одразу скажу, що почуваюся добре, але перебуваю на амбулаторному лікуванні, ізольовано від інших членів сім’ї, щоб не наражати їх на небезпеку. ⠀ Володимир і діти теж пройшли тестування, їхні результати негативні. ⠀ ❓❓Чому я написала цей пост? Хочу, щоб усі пам`ятали: зарано втрачати пильність! Повертаючись до активного соціального життя, пам’ятаймо, що від кожного з нас залежить не тільки особисте здоров’я, а й здоров’я інших: близьких, друзів, колег і навіть незнайомої людини, яка разом з нами їде у ліфті чи стоїть у черзі на касі в супермаркеті... ⠀ Багато хто каже: «Навіщо мені носити маску? Я не боюся заразитися!»‍♀‍ ⠀ ⛔Маска для того, щоб не заразити інших! Ти можеш не знати про те, що інфікувався, не відчувати жодних симптомів і… бути НЕБЕЗПЕЧНИМ для тих, хто поруч. ⠀ Маска у громадському місці – це не тільки правило, а ще й знак поваги до інших людей! ⠀ Бережіть і поважайте себе та інших! Будьмо здорові!

Допис, поширений Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

«Ослабление карантина не означает, что COVID-19 исчез. Опасность не миновала, она близко. Ближе, чем нам может показаться. Сегодня я получила положительный результат теста на коронавирус. Неожиданная новость. Особенно учитывая то, что я и моя семья продолжаем придерживаться всех правил – маски, перчатки, минимум контактов...

Сразу скажу, что чувствую себя хорошо, но нахожусь на амбулаторном лечении, изолированно от других членов семьи, чтобы не подвергать их опасности. Владимир и дети тоже прошли тестирование, их результаты отрицательные», – пишет Зеленская.

Реклама