Принц Гаррі погрожує судовим позовом проти уряду Великобританії

Якщо він не забезпечить охорону йому та його родині

Знаменитости / Новости звезд
17 января 2022 / Фото: Gettyimages
Поделись с друзьями:

З часу свого переїзду до США принц Гаррі та Меган Маркл користуються послугами приватної охоронної фірми, котра, однак, не може забезпечити потрібний рівень захисту під час перебування пари у Великобританії, оскільки не володіє відомостями британських спецслужб. Саме тому подружжя досі не наважилося відвідати країну, щоб особисто познайомити королеву Єлизавету ІІ з її 7-місячною правнучкою Лілібет.

Щоб виправити ситуацію, адвокати герцога Сассекського направили до міністерства внутрішніх справ Великобританії листа з вимогою забезпечити охорону йому та його сім`ї на час перебування в країні. При цьому Гаррі пообіцяв взяти витрати на охорону на себе, щоб «не обтяжувати платників податків».

Якщо цього не станеться, принц та його представники планують подати судовий позов проти уряду Великобританії.

«Принц Гаррі успадкував загрозу безпеці при народженні та на все життя. Він залишається шостим у черзі на престол, двічі проходив військову службу в Афганістані, а за останні роки його сім`я зазнавала задокументованих загроз з боку неонацистів та екстремістів. Незважаючи на те, що його роль у державі змінилася, він все ще залишається членом королівської родини. Не зникла і загроза для нього та його сім`ї», — зазначив представник герцога у своїй заяві.

Реклама