Instagram-хроника: как украинские знаменитости отпраздновали Пасху

В кругу близких

Знаменитости / Новости звезд
20 апреля 2020 / Автор: Иванка Петрович / Фото: Instagram: @kosadcha
Поделись с друзьями:

19 апреля весь православный мир отметил Пасху. В этом году ее празднование отличалось от традиционного, ведь из-за вынужденной самоизоляции многие верующие не смогли посетить богослужение. Однако это не помешало им провести такой светлый день с родными людьми в атмосфере любви, что доказывают и фото украинских знаменитостей в Instagram. В своих профилях звезды делились снимками праздничных обедов в кругу близких и рецептами пасхальных куличей. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Великдень в нашій родині особливе свято, коли родина разом, коли паска на сніданок обід і вечерю :) коли стіл великий і за ним багато близьких і рідних. Цьго року сумуємо, що не можемо поїхати з кошиками до батьків і друзів, але дистанційно вітаємо всіх і сподіваємося на скоріші зустрічі. Але навіть вдома свято, це привід нарядитися :) особливо, коли у дворі магнолії точнісінько такі самі, як на сукні @yuliya_magdych :)

Допис, поширений Katya Osadcha (@kosadcha)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Свято Пасхи ще з дитинства асоціюється у мене з великою світлою радістю. Щороку ми збиралася родиною за смачним столом, рано вранці ходили до церкви, всі обіймалися, багато говорили, обов’язково ділилися хорошими новинами та вихваляли бабусині паски. Але особливо я чекав найцікавішої, як мені малому здавалося, великодньої традиції – бій крашанками. Не знаю чому, але то була ціла місія для мене – перемогти крашанки усіх родичів. Тоді увесь рік я був певен: всі мрії здійсняться і обов’язково все буде добре. Дорогі українці, щиро вітаю всіх із Великоднем. Бажаю здоров’я, миру, добробуту та Божої благодаті. Нехай весна наповнить ваші домівки світлом, теплом та вірою лише у найкраще. Бережіть себе та свої родини. Сил та наснаги усім нам. Христос Воскрес!

Допис, поширений Oleksandr Skichko (@aleksandrskichko)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Христос Воскрес! ⠀ Светлых мыслей и любви в сердце ❤️

Допис, поширений Vladimir Ostapchuk (@vova_ostapchuk)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

С праздником ! Всем тепла ❤️ By @vikaluvi

Допис, поширений Alan Badoev (@alanbadoev)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Дорогие мои, Христос Воскрес! ⠀ Поздравляем всех со светлым праздником Пасхи! Пусть в сердцах будет тепло, в домах царит уют и любовь! А Ангел-Хранитель за окном оберегает от всяческих невзгод и улыбается глядя на вас...... ⠀ Пусть все вирусы обходят стороной вашу крепость , воздух будет чистым и мы сможем хотя бы открывать окна, а руки, после всех домашних дел и антисептиков будут нежными и шелковистыми!!! ⠀ #dontgiveup #stayhome #happyeaster

Допис, поширений Ekaterina Kukhar (@ekaterinakukhar_official)