Cекрети довголіття королеви Єлизавети ІІ

Нічого складного

Знаменитости / Новости звезд
2 июня 2021 / Фото: Фото: Getty,
Поделись с друзьями:

У свої 95 британська королева Єлизавета ІІ вражає активністю, завжди приємним зовнішнім виглядом й оптимізмом. Як їй це вдається? Ми готові розкрити її секрети довголіття.

1. Правильне харчування.

Колишній шеф-кухар королеви Даррен МакГрейди у своїх спогадах розповів, що Її Величність харчується простою їжею. Її улюблена страва — звичайна курка на грилі із салатом зі свіжих овочів. Якщо говорити про раціон королеви загалом, то варто зазначити, що вона не споживає продукти із високим вмістом крохмалю. До того ж Єлизавета не їсть борошняних виробів і лише зрідка дозволяє собі десерти.

А ось відмовити собі у келиху вина королева не поспішає. Кажуть, інколи вона може випити 1-2 келиха на день. Єлизавета ІІ надає перевагу білому сухому вині, невелика кількість якого позитивно впливає на серцево-судинну систему і відтінок шкіри обличчя.

2. Спорт.

Королева й досі гуляє 2 години на день, двічі на тиждень катається на коні і загалом частину робочого дня проводить стоячи, щоб тримати м’язи в тонусі.

3. Генетика.

Мама королеви Єлизавети прожила 101 рік, її бабуся — 85 років, а прабабуся — 89. Науковці вважають, що ймовірність довголіття зростає, якщо наші батьки, бабусі і дідусі прожили 70-80 років і більше.

4. Відмова від поганих звичок.

Хоча за юних років королеви Єлизавети куріння було у тренді, вона ніколи не палила. Хоча мали цю погану звичку її сестра і батько. Її Величність настільки категорична у цьому питанні, що була готова відмовити принцу Філіппу у пропозиції руки і серця, тому що він курив. Із моменту заручин принц більше ніколи не палив.

5. Здоровий сон.

Королева спить 7 годин на добу. Вона лягає і встає в один і той же час. О 7:30 Єлизавета встає сама або її будять слуги. Такий суворий режим є для неї правилом для підтримки здоров’я.

6. Активна розумова діяльність.

Королева не лише вирішує важливі державні справи, а й знаходить час на читання книг, перегляд важливих новин, листування. Вона прагне залишатися в курсі подій, а також вигадує теми для прийомів та продумує тематику офіційних візитів.

7. По життю з усмішкою

Останнє і, напевно, найважливіше — оптимізм її Величності. Навіть переглянувши її світлини, помічаємо, що на більшості Єлизавета ІІ лагідно усміхається. Вже давно відомо, що люди з позитивним ставленням до життя живуть довше і точно щасливіше.

Текст: Дарья Андрийчук