Для мене дуже
важливо бути
закоханим
,
без цього я не
можу жити.

Олег Собчук про кохання,
натхнення та музику

* У зйомці з Олегом взяла участь модель Олена Шнипко.
Чотири основні камери Leica

Кохання

Щось ефемерне та невловиме, окриляюче та натхненне. У кожного своя відповідь на питання «Що таке кохання?» та «Чи існує його ідеальна формула?» «Кохання для мене – це сенс життя», – стверджує Олег Собчук. Та, судячи з нашої розмови, воно проявляється і в індивідуальності, і в музиці, і в творчості вокаліста. Сьогодні, надихнувшись атмосферою кінофільму «Вікно у двір», ми вирішили поговорити з солістом гурту «СКАЙ» про головне – кохання в абсолюті через призму зворушливої історії, знятої новим смартфоном Huawei P30 Pro. У фільмі герой спостерігав за сусіднім будинком в бінокль та за допомогою камери з оптичним зумом ми змогли відтворити ці моменти, зазвичай приховані від очей, а головне – заглянути «за лаштунки» кохання, що зароджується.
Що для вас кохання?
Для мене дуже важливо бути закоханим – без цього я не можу жити, не можу творити, не можу писати. Можу навіть сказати, що я закоханий в саме кохання. Але, звісно, я закоханий у свою дружину – вона прекрасна, за все життя я не бачив нікого схожого на неї.
Як ви познайомилися з вашою дружиною, пам’ятаєте цей момент?
Ми познайомилися в 1996-му році на дискотеці біля Тернополя, а потім домовилися зустрітися. Коли ми поговорили, зрозуміли, що у нас багато спільного, потім 4 роки зустрічалися і одружилися. Найромантичніший момент у нашій love story був, коли я робив дружині пропозицію. (Сміється.)
SuperZoom: 5-кратний оптичний зум та 50-кратний цифровий зум
У вашої пари є особливі дати або моменти?
Звісно – дата нашого одруження, дні народження наших дітей, особисті дні народження, Різдво та Великдень.
Як підтримуєте романтику у стосунках?
Інколи намагаюся дарувати квіти, прикраси, пригощати дружину чимось смачненьким у ресторані, який вона любить, та, звісно, влаштовую нам відпочинок за кордоном. Ми дуже любимо подорожувати.
Який найголовніший подарунок зробила вам дружина? Ви їй?
Мені дружина подарувала двох прекрасних дітей – це найкращі подарунки, які взагалі можуть існувати. Все матеріальне – це прикольно, але ніщо не зрівняється з вищезгаданими подарунками. А я люблю дарувати дружині різноманітні подорожі та прикраси. Також вона любить отримувати у подарунок квіти, які ростуть у горщиках, наприклад, орхідеї.
оптична стабілізація, апертура f/1.6

Натхнення та музика

Красиво – що це для вас?
Це симбіоз гармонійного та ідеального, коли немає нічого зайвого.
Найпрекрасніші речі на Землі для вас?
Кажучи про нематеріальне, то це повага, любов, чесність, відданість, досконалість. Ці речі для мене дійсно найголовніші.
Що цінуєте в людях найбільше? Ваші люди, які вони?
Найбільше ціную в людях щирість, доброту, відданість справі, талант, повагу, щедрість, сміливість та навіть перфекціонізм. Мої люди – це люди з вищезгаданими якостями, у яких є смак, є концепція. Вони люблять хорошу їжу, якісну музику, працюють над собою, вдосконалюються, живуть заради своєї мети та роблять цей світ краще.
інтелектуальна стабілізація, фазовий та контрастний автофокус
Звідки народжується музика?
Вона йде з серця, з душі. Із мого досвіду – з мого кохання та з абсолютно усього, що я бачу та чую. Музика проходить крізь мене та перебивається на аркуш паперу, а потім перетікає в музику. Головним джерелом натхнення для мене є моя дружина, мої друзі, книжки, фільми, музика та подорожі.
Що для вас важливіше – міняти хід історії музики або свою аудиторію?
Я не прагну щось змінювати, я роблю те, що мені подобається. Думаю, це те, що в мене виходить найкраще і я щасливий, що це подобається іншим людям. Важливо вдосконалюватися та йти в ногу з часом.
Як з моменту заснування змінилася група «СКАЙ»?
Гурт дуже вдосконалився. Наступного року нам буде 20, ми поїдемо в ювілейний тур по світу – Европа, Америка, Канада. За цей час ми навчилися грати, слухати, розуміти, бачити, поважати і любити свою аудиторію. І, що дуже важливо, створювати сучасну музику. Також декілька разів змінювався склад гурту. Але головне – ми стали краще.
нічна зйомка, ISO до 409 600

Особистість

З чого починається ваш день?
З того, що я дивлюся на погоду за вікном, з музики, з посмішки, з душу, зі сніданку, з поцілунку дітей. Інколи я їх відвожу до школи, а потім їду у справах. А коли я на гастролях, мій день починається з саундчеку або в автобусі чи літаку – все завжди зовсім по-різному.
Ваша головна риса?
Звісно, краще, щоб замість мене говорили, але буду сам – я дуже добрий. (Сміється.) Ще я щедрий, щирий і розумію, що недаремно живу на цій землі, у мене є місія – після себе я маю залишити щось хороше і протягом життя змінювати цей світ на краще.
Основні принципи, яких дотримуєтесь?
Бути корисним для людей та суспільства, сміливість, чесність, концепція, яка полягає в тому, щоб своєю музикою допомагати людям виховати дітей, залишити після себе щось хороше. А також доброта, щирість, щедрість та досягнення поставленої мети.
додаткова TOF- камера для визначення глибини кадру та ефекту боке
Наскільки важливо бути соціально активним сьогодні в епоху digital?
Для мене це дійсно необхідна річ, бо я музикант і публічна людина. Якщо ми хочемо, щоб люди слухали нашу музику та приходили до нас на концерти, то нам треба бути соціально активними. Соціальні мережі допомагають доносити до наших прихильників усю необхідну інформацію.
Назвіть 6 додатків в телефоні, якими користуєтеся постійно.
Viber, Telegram, Privat24, Google, Shazam, Google Play.
У чому ваш смартфон допомагає вам?
Абсолютно у всьому, я навіть практично не використовую ноутбук – усе вирішую на смартфоні. Мені дуже подобається Huawei P30 Pro тим, що він дуже швидкий, функціональний, якісний, красивий та зручний. Насправді мені усе подобається в цьому телефоні.
телефотооб’єктив, лазерний автофокус
Чи можна зловити момент?
Звісно, можна, навіть треба. До речі, на смартфоні Huawei P30 Pro з його камерою з оптичним зумом виходять дуже красиві відео та фотографії – де би я не був. Завдяки функції наближення, зйомці навіть у повній темряві і яскравому відображенню реальності я можу глибше розкрити і показати моменти, які хочу запам'ятати.
Назвіть фільм і книгу, які вас надихають.
Мені подобається фільм «Гладіатор», «Назад у майбутнє», «Куди приводять мрії». А щодо книг, то зараз читаю дотепний і динамічний роман Анатолія Дністрового «Б-52».

Вiн: співак Олег Собчук
Вона: модель Олена Шнипко
Вiдео: HDFASHION.TV
Фото: Антон Ткаченко
Вiзаж: Женя Козлова
Продюсер: Наталiя Денисюк

Одяг: На Ньому: брюки, жилет, жакет – H&M, сорочка - властність героя. На Ній: сукні – Litkovskaya, юбка - Frolov. Взуття для зйомки було надано магазином Інтертоп.

Спільне виробництво: SPN Communications

© Copyrignt Harper's Bazaar Ukraine, 2019. Все права защищены.