Три стильні та універсальні сумки, які потрібні вам у 2022-му

Від українських брендів

Мода / Тренды
6 февраля 2022
Поделись с друзьями:

Стильних сумок забагато не буває. У 2022-му пропонуємо вам поповнити свою колекцію універсальними моделями, які прийдуть на допомогу в будь-якій ситуації: для зустрічі з подружками та в офіс, на вечірку або офіційну подію, просто для прогулянки або на шопінг. Ми виділили 3 трендові сумки, на які варто звернути увагу в першу чергу. І всі вони — від наших, українських брендів.

Наш №1 — практичний шопер від Kachorovska. Лаконічний, оригінальної форми та дуже місткий. В асортименті бренда ви знайдете одразу два варіанти — у чорному та трендовому бежевому кольорі.

Покупка №2 — така ж трендова сумочка-багет, яку зручно носити на плечі та в яку точно поміститься найнеобхідніше: помада, смартфон, гаманець та навіть компактний блокнот. Нам особливо сподобалися моделі Bagllet в чорному та актуальному шоколадному відтінку.

Маленька, проте дуже практична, наша фаворитка №3 — міні-сумочка від Lona Prist. Ми просто закохалися в її ідеальну квадратну форму та теплий відтінок молочного шоколаду. Така сумочка стане найкращою супутницею на вечірці або офіційному заході — вона дозволить вашим рукам залишатися вільними для келиха просекко або для ділових привітань. 

Реклама