Тренд на тактильність: як модні інфлюенсери Instagram носять еко-хутро та пір'я взимку 2022

Додаємо затишку або святкового настрою повсякденним образам

Мода / Тренды
11 января 2022 / Автор: Юля Чуенок
Поделись с друзьями:

За період карантину нам всім не вистачало не так приводів, щоб одягнутися святково, як тактильності: обіймів та поцілунків. Ось чому один із гарячих трендів 2022 — одяг та аксесуари, які приємно відчути на дотик: з м`якого еко-хутра або декоровані пір`ям. Пушисті сумочки та навіть панами стали ідеальним доповненням до вже улюблених пальто teddy bear та стали модними фаворитами інфлюенсерів у Instagram. Так само як топи та сукні, прикрашені пір`ям. Як модниці по всьому світу вже приміряють цей найтактильніший тренд — розглядаємо у цьому матеріалі.

Ставка на верхній одяг

Окрім затишних пальто тедді беар, взимку 2022 зверніть увагу на короткі куртки з такого ж матеріалу та навіть жилети. В останніх вже позують на фото в інстаграм стиліст Софія Коельо та модель Ельза Хоск.

Святкові топи та сукні, декоровані пір`ям

Простий спосіб швидко зробити ваш лук святковим — додати декор з пір`ям. Приміряйте топ, як у Ельзи Хоск, або стильну блузу, як у Даніель Бернштейн. Чи нарешті придбайте вже культову піжаму українського бренду Sleeper, яку обожнюють модниці по всьому світу.

Найтрендовіший аксесуар — хутряна панама

Панами блискавкою ввірвалися на модний п`єдестал влітку 2021. А взимку залишаються з нами у хутряній варіації. Надихайтеся образами зірок та не бійтеся експериментувати з кольором головних уборів.

Хутряна сумочка

Незвичне виконання зробить таку сумочку головним акцентом образу. Особливо, якщо робити ставку на таку яскраву модель, як у модного блогера Алісії Родді.