Створюємо стильний образ: 6 порад модного редактора

Вони універсальні та працюють завжди!

Мода / Тренды
3 февраля 2022 / Фото: instagram @leoniehanne
Поделись с друзьями:

Підвищити градус стилю в образі не так вже й складно. Для цього важливо дотримуватися кількох базових порад та дозволити собі експериментувати.

Міксуйте стилі

З використанням цього прийому, ваш образ стане в рази цікавішим, на ньому захочеться зупинити свій погляд. Це щось на кшталт солоної карамелі: міксу, на перший погляд несумісного, але з ефектним кінцевим післясмаком.

Обирайте контрастні кольори 

Фіолетовий з жовтим, зелений з червоним… Цей список можна продовжувати і далі. Спершу рекомендуємо вам почати із класики: поєднання білого та чорного. Далі ви увійдете в смак для створення сміливіших контрастів.

Не забувайте про аксесуари 

Доволі часто їхня роль недооцінена, а саме вони додають завершеності образу та стають тими деталями, які хочеться розглядати безкінечно.

Грайте з багатошаровістю

Цей прийом найкраще використовувати в холодну пору року. Спробуйте вдягнути водолазку, жакет, а зверху накинути пальто. Таким чином ми додатково утеплимо наш образ та зробимо його цікавішим. 

Поєднюйте різні бренди 

Кожний бренд має своє ДНК, включно з притаманними йому силуетами та кольорами. Хорошою ідеєю буде об’єднати для початку хоча б два ваших улюблені бренди. Одразу може не вийти, але з практикою майстерність лише покращиться. 

Не дотримуйтеся правил надто строго

Остання і найцінніша порада. Правила для того й існують, аби їх порушувати, хіба не так? Ваш стиль — це відображення вашої особистості та внутрішнього світу. Лише вам вирішувати, якою ви себе бачите. 

Автор: Ліля Снігурська

Реклама