Швейцарський бренд NATKINA тепер офіційно представлений у ювелірному Домі ZARINA

ZARINA презентує колекції швейцарського бренду

Мода / Тренды
29 октября 2020 / Фото: Zarina
Поделись с друзьями:

NATKINA – вишукані і трендові ювелірні вироби, що мають беззаперечну швейцарську якість. Бренд було створено 2011 року у Швейцарії, і відтепер він офіційно представлений в Україні. Сучасний, продуманий дизайн колекцій бренду базується на класичних формах, що будуть актуальними завжди. Лояльна цінова політика дозволяє мати в арсеналі більше ювелірних прикрас, створювати власні комбінації та поєднання, не обмежуючись базовими варіантами. 

ZARINAЕмоційна колекція NATKINA RAINBOW, що представлена у бутиках ZARINA, вже встигла завоювати прихильність українок. Прикраси з цієї колекції зроблені зі срібла 925-ї проби й оздоблені штучними сапфірами та рубінами, а також американськими фіанітами ручної огранки. Вона розкриває чистоту каменів і глибину відтінків та надає фіанітам особливого сяйва. NATKINA RAINBOW – мінлива та різнобарвна, як веселка на небокраї.

REMEMBER ME – колекція з особливим підтекстом. Що можуть сказати наші прикраси? Насправді – дуже багато. Витончені латинські літери, цифри та навіть мініатюрні фігурки ангелів, сердець, будиночків – майже emoji – дають вам можливість створити прикраси зі змістом, занотувати пам’ятну дату і навіть передати через них «секретне» повідомлення. Всі ці літери, цифри та фігурки зі срібла, що покрите білим чи рожевим родієм, оздоблені фіанітами, можна зібрати у коштовний браслет або кольє з ініціалами, важливим словом чи навіть фразою. Спілкуйтесь мовою прикрас!

ZARINA

Масивні і коштовні діаманти будь-кому додадуть впевненості у собі. Але ми знаємо, що виглядати на мільйон можна, навіть не витрачаючи мільйона. Колекція NATKINA CLASSIC – це вишукані, елегантні вироби зі срібла з фіанітами класичної огранки, що сяють як діаманти. Одна з найважливіших переваг, що мають прикраси з цієї колекції, – вони ідеально пасують до будь-якої ситуації, і ви можете собі дозволити придбати більше, аби створювати новий образ щодня. Це ювелірні прикраси, що створені для справжнього життя.

Шукайте на новому сайті zarina.ua та в Instagram.

Теги: