Готуємося до весни: 5 ключових речей нового сезону

Розповідаємо, на що звернути увагу під час шоппінгу

Мода / Тренды
20 февраля 2022
Поделись с друзьями:

Весна — це завжди час оновлення та зародження нового. Пропонуємо вам цієї весни поекспериментувати та отримати свіжий погляд на вміст ваших гардеробних. Наша підбірка неодмінно надихне вас на зміни. Отже, топ-5 трендових речей, які варто приміряти навесні 2022:

Яскраве пальто

Чудовий варіант розбавити свій гардероб та додати акцентних речей. Рекомендуємо звернути увагу на лимонний та фіолетовий кольори, адже вони зараз очолюють модну палітру.

Сукня з вирізами

Цей спокусливий варіант вдало підкреслить вашу фігуру та додасть сексуальності: лаконічні вирізи закцентують увагу на кожному вигині вашого тіла. Не вагаючись, приміряйте цю сукню для особливої нагоди.

Лофери

Вони не полишають модних позицій і в новому сезоні. Дещо зухвалі лофери на масивній підошві або класичні моделі прекрасно доповнять будь-який ваш образ. Відштовхуйтеся лише від настрою та побажань.

Тренч з еко-шкіри 

Погляньте на тренч під новим кутом. Шкіряні моделі або варіанти із еко-шкіри виглядають дуже свіжо та максимально стильно. Особливу увагу зверніть на тренчі з контрастними вставками. Цей сміливий варіант однозначно достойний зацікавлених поглядів у ваш бік.

Міні-спідниця

Вона вкотре до нас повертається, лише тепер із новими стилізаціями. Як щодо поєднання міні-спідниці з oversize жакетом або об’ємним світшотом? Вибирати вам і нехай ця весна буде сповнена модних експериментів.

Автор: Ліля Снігурська

Реклама