Гід головними уборами: 5 основних must have для ранньої весни

Ви точно знайдете варіант для себе

Мода / Тренды
22 февраля 2022
Поделись с друзьями:

Головний убір, окрім своєї прямої функції, відповідає також за завершенність образу. З ним можна безупинно експериментувати і кожного разу виглядати по-різному. Якщо ви ще не подружилися з цим елементом гардеробу, наша підбірка надихне вас спробувати:

Хустинка

Виглядає мега стильно, хоч і вносить в образ ретро-нотку. Окрім цього, хустинка додає жіночності, тому, за бажанням, можете її збалансовувати об’ємними пальтами, тренчами або жакетами.

Панама

Черговий варіант головного убору, практичність якого вже оцінили світові модниці. Весною рекомендуємо обирати моделі із еко-шкіри та доповнювати ними більшість своїх образів.

Бейсболка

Вона не втрачає своєї актуальності та плавно слідує за нами із сезону в сезон. Робіть ставку на однотонні варіанти без активної логоманії та принтів, і ви легко зможете поєднати її абсолютно з усім.

Балаклава

Вона також не покидає модних вершин і на ранню весну є чудовим варіантом. Рекомендуємо разом із балаклавою вдягати сонцезахисні окуляри – так оригінальний образ забезпечено.

Мінімалістична шапка

Вічна класика, з якою не можна розлучитися. За рахунок простого дизайну, її можна обирати різноманітних шалених кольорів, таким чином шапка стане класним акцентом у ваших стилізаціях. 

Автор: Ліля Снігурська

Реклама