Акцент на фактуру: топ-3 речей з еко-шкіри, які мають бути у вашому весняному гардеробі

Must-have

Мода / Тренды
14 февраля 2022
Поделись с друзьями:

Вироби з еко-шкіри стрімко завойовують модний світ та підкорюють серця fashion-інфлюенсерів. Рекомендуємо вам надихнутися цим віянням моди і звернути увагу на 3 безпрограшні варіанти одягу із цього матеріалу. Вони дадуть свіже прочитання базових речей, а образи з ними захочеться розглядати особливо ретельно.

Жакет

Новий погляд на улюблений жакет, без якого ми вже не уявляємо свій гардероб. Ви можете зупинитися на класичному чорному варіанті або ж додати кольору. Шоколадний, екрю, а, можливо, рожевий – зважтеся на сміливі експерименти і вам сподобається.

Gasanova

Брюки

Чудова альтернатива джинсам, адже з брюками можна складати ще цікавіші образи. Рекомендуємо погратися з фактурами і в якості верху додати шовкову блузу або в’язаний укорочений кардиган. Таким чином образ матиме родзинку і його захочеться повторити ще не раз.

HUKH

The COAT

Тренч

Традиційний чорний варіант замінюємо на моделі в інших кольорових рішеннях. Цей прийом  допоможе зробити образ ефектним та підвищити градус стилю. Обирайте об’ємні варіанти в довжині міді або навіть максі та сміливо доповнюйте їх аксесуарами. 

TOTÉ

KULAKOVSKY

Автор: Ліля Снігурська

Реклама