5 прикладів зірок Instagram, як створювати стильні багатошарові образи

Для теплої та стильної зими

Мода / Тренды
29 января 2022
Поделись с друзьями:

Багатошаровість — практичний прийом, який дозволяє створити не лише стильний, а й практичний та теплий образ. Як створювати актуальні та трендові багатошарові луки — сьогодні вчимося в зірок інстаграм.

Багатошаровий образ з жакетом — універсальний варіант для офісу або просто на щодень. Додайте сюди з лонгслів з високим горлом та сорочку. Варіант низу: трендові широкі брюки або улюблені джинси.

Трендові жилети — ще один спосіб створити багатошаровість. Обирайте дутий, стьобаний або хутряний жилет та доповнюйте лонгслівом та оверсайз-сорочкою.

Міді сукня-пліссе допоможе створити по-справжньому елегантний та жіночний образ. Доповнюйте її трендовими челсі та напів пальто без рукавів замість жилету. Щоб виглядати максимально стильно, спробуйте витримати весь образ в одному кольорі.

Щоб почуватися максимально затишно, не жертвуючи стилем, спробуйте поєднати в одному образі кардиган та жакет. Щоб таке поєднання виглядало доречно, кардиган має бути прилягаючим, а жакет — краще оверсайз.

Взимку 2022 спробуйте приміряти леггінси або джинси скінні з подовженим оверсайз-світером. Та додайте багатошаровості за допомогою структурованого жакету а-ля з чоловічого плеча.

 

Реклама