5 головних принтів 2022 року: підглядаємо в героїнь street style

Варто взяти на озброєння

Мода / Тренды
11 февраля 2022
Поделись с друзьями:

Улюблена класика чи нові модні варіації? Ми підготували підбірку основних принтів, які супроводжуватимуть нас цілий рік. Пропонуємо подивитися, як носять їх зірки стрітстайл-хронік, та отримати порцію модного натхнення.

Горох

Великий чи маленький — вирішувати саме вам. Незалежно від свого розміру, горох виглядатиме ефектно та цікаво. Не варто боятися з ним подружитися, для початку можете спробувати додати цей принт в образ в якості невеличкої сумочки або навіть резинки для волосся. 

Клітинка

Вічна класика, яка не покидає наших гардеробних. У новому сезоні рекомендуємо робити акцент на контрастну клітинку або міксувати її види між собою в образі. Зверніть увагу, що цієї весни також мега актуальним буде поєднання короткого клітчастого жакету та міні-спідниці.

Контрастна смужка

Цього разу вона буде присутньою на всіх елементах гардеробу. Обирайте контрастні поєднання та яскраві кольори, а решту образу доповнюйте однотонними речами. Вийде цікаво та дуже по-весняному.

Тваринний

Леопард, крокодилячий, зміїний… Для початку, виберіть один, який найбільше відгукується вам, та додайте його акцентом в образ, але подалі від портретної зони. З часом ви будете готові для ще сміливіших експериментів та приборкаєте ці “хижі” принти.

Квітковий

Цей принт буде активний та контрастний. Якщо він асоціюється для вас із мега жіночністю, тоді рекомендуємо його носити із спортивними елементами. До прикладу, сукня міді в квітковий принт та кеди – це безпрограшних варіант, перевірений не одним сезоном. 

Автор: Ліля Снігурська

Реклама