Кислотний зелений: як його носять fashion-інфлюенсери

Цікаві рішення від зіркових модниць

Мода / Стритстайл
11 февраля 2022
Поделись с друзьями:

Цей колір ще надовго залишається із нами та плавно переходить із сезону в сезон. Якщо ви досі не приміряли його на собі або не знаєте. з чим одягати, ми зібрали 5 варіантів, серед яких, як мінімум, один вам точно сподобається:

У поєднанні з іншими контрастними кольорами

Зелений класно поєднується не лише з оранжевим, а також із фіолетовим та червоним. Обирайте, який колір вам до вподоби, та спробуйте поекспериментувати.

Як кольоровий акцент

Чудовий варіант, якщо ви лише знайомитеся із цим кольором. Акцент не повинен бути основним в образі. Рекомендуємо взяти однотонні речі, а в зеленому кольорі додати, наприклад, брюки. 

У поєднанні з іншими відтінками зеленого

Такий прийом виглядає дуже цікаво. Невеличка різниця у відтінках надає образу родзинку, його хочеться розглянути детальніше. Порада: якщо обираєте різні відтінки, спробуйте щоб і матеріали речей також були різні, наприклад, трикотаж та шкіра.

Як колір аксесуару

Невеличке вкраплення яскравого кольору в образ — завжди хороше рішення, особливо коли попереду весна та хочеться додати барв. Головний убір, шарф або рукавиці чудово спрацюють у цьому випадку.

Total-look

Варіант для сміливих, який однозначно себе виправдовує. Обирайте брючні костюми або сукні, накинувши на них жакет. Зелений total-look стовідсотково виглядатиме ефектно.

Автор: Ліля Снігурська

 

Реклама