Цієї весни одягаємо бомбер: модні ідеї від зіркових інфлюенсерів

Нове прочитання культового елементу гардероба

Мода / Стритстайл
21 февраля 2022
Поделись с друзьями:

Спершу серед гравці бейсбольних команд, далі серед студентів та учнів, за якими потім слідувала масова попкультура. Куртка-бомбер набирала популярність із шаленою швидкістю і навіть зараз не здає своїх позицій. Як можна стильно носити бомбер у сучасному прочитанні — підглядаємо у модних трендсеттерів.

Зі штанами з еко-шкіри

Два самі по собі уже акцентні елементи із активною фактурою в тандемі створять вибухове поєднання. Рекомендуємо також  додати ще іншу фактуру, за допомогою сумки або головного убору.

Із міні-спідницею та високими чоботами-трубами

Об’ємний бомбер класно компенсує довжину спідниці, а високі чоботи вносять додатковий акцент. У такій стилізації бомбера, рекомендуємо обирати його в активному кольорі, а решту речей залишати нейтральними.  

Із короткою сукнею та лоферами

За рахунок закритого та досить таки масивного верху, ніжки на контрасті виглядатимуть максимально ефектно. Щодо взуття, чудово підійдуть лофери або масивні черевики. Також, за бажанням, можете додати кольоровий акцент у якості сумки.

Із брюками-карго

Зухвалий та неординарний образ для тих, хто готовий до сміливих поєднань. У цьому випадку рекомендуємо робити акцент на короткі бомбери, як нейтральної, так і яскравої кольорової палітри.

Із міні-спідницею в стилі преппі

Бомбер у шкільній та студентській естетиці відіграє ключову роль. А що, якщо спробувати надихнутися нею та приміряти його в непритаманному для себе амплуа?  Доповнюйте образ масивними лоферами, кросівками або високими черевиками.

Автор: Ліля Снігурська

Реклама