З чого складається нова колекція сонцезахисних окулярів і оптики Bottega Veneta

Та чому це гідна інвестиція не на один сезон

Мода / Новости
29 сентября 2020 / Фото: Представлені брендом
Поделись с друзьями:

Bottega VenettaПро бренд Bottega Veneta зараз говорять усі, а його креативний директор Деніел Лі – улюбленець модної публіки. І це цілком заслужено. Відтоді як дизайнер очолив легендарний італійський дім, кожна створена ним річ одразу стає культовою. Так, фірмове плетіння intrecciato отримало сучасну інтерпретацію й відтепер прикрашає не лише сумки, але і взуття та одяг. Деніел показав, що масивні золоті ланцюги можуть виглядати благородно й елегантно, і майстерно продовжив традиції дому в роботі зі шкірою. 

Ідеальний мікс історичних цінностей Bottega Veneta та актуальних вимог часу, придуманий дизайнером, має відношення і до створення сонцезахисних окулярів і оправ. В осінньо-зимовій колекції класичні моделі прикрашені вставками із золотистого металу або графічним монохромним візерунком. Трендові кольорові окуляри виконані у вишуканому білому та небесно-блакитному відтінках. У лінії спортивних сонцезахисних окулярів особливо виділяється пара з вогняно-помаранчевими скельцями в яскраво-червоній оправі. Для оптики дизайнер обрав стиль ретро 70-х років із великими скельцями у тонкій металевій оправі.

Бути сміливим і відкритим до нового, залишаючись при цьому уважним до власної спадщини, – особливий шлях Bottega Veneta і приклад для всіх прихильників бренду.

Очкиновая коллекция

Bottega VenetaBottega VenetaУсі моделі з нової колекції Bottega Veneta можна придбати в галереї оптики SPEX.

Теги: